XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
07/08.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.06.2014 17:00 Sovljak 3 : 0 Polet (DL)
08.06.2014 17:00 Omladinac 3 : 2 OFK Stublenica
08.06.2014 17:00 Proleter 2 : 2 Kalenić
08.06.2014 17:00 Polet (T) 7 : 2 Gunjevac
08.06.2014 17:00 Ratkovac 4 : 4 Tvrdojevac
08.06.2014 17:00 Stepanje 4 : 2 Rudar 1945
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Sovljak 22 18 2 2 56
2 Gunjevac 22 15 4 3 49
3 Polet (T) 22 14 2 6 44
4 Proleter 22 9 8 5 35
5 Tvrdojevac 22 9 5 8 32
6 Omladinac 22 8 4 10 28
7 Polet (DL) 22 6 7 9 25
8 Kalenić 22 7 4 11 25
9 OFK Stublenica 22 7 4 11 25
10 Rudar 1945 22 6 6 10 24
11 Stepanje 22 4 3 15 15
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Lajkovac Ratkovac 22 1 7 14 10

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

N. Jakovljević
Kreator takmičenja

Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu