XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
28/29.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.06.2014 17:30 Sloga 1948 (M) 3 : 2 Vulkan 1963
29.06.2014 17:30 Stevan Nešticki 6 : 0 Sloga (DT)
29.06.2014 17:30 Delijski Vis 0 : 3 Radnički 1936
29.06.2014 17:30 Palilulac 5 : 0 Mladost (DK)
29.06.2014 17:30 Mladost 1954 (DM) 0 : 3 Sečanica
29.06.2014 17:30 Čegar 2013 (K) 3 : 0 Supovac
29.06.2014 17:30 Čegar 1946 (DM) 2 : 3 Mramor 1927
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Niška liga Palilulac 26 21 2 3 65
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Niška liga Radnički 1936 (-1) 26 21 2 3 64
3 Mramor 1927 26 20 3 3 63
4 Vulkan 1963 26 16 7 3 55
5 Sečanica 26 17 0 9 51
6 Sloga 1948 (M) 26 13 4 9 43
7 Stevan Nešticki 26 11 4 11 37
8 Čegar 1946 (DM) 26 9 3 14 30
9 Delijski Vis 26 9 1 16 28
10 Supovac 26 8 2 16 26
11 Mladost (DK) 26 7 0 19 21
12 Čegar 2013 (K) 26 4 3 19 15
13 Mladost 1954 (DM) (-1) 26 3 6 17 14
14 Sloga (DT) 26 4 1 21 13

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

N. Jakovljević
Kreator takmičenja

Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu