XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
14/15.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.06.2014 17:00 Sloga (Ć) 2 : 1 Jedinstvo (D)
15.06.2014 17:00 Kurjače 2 : 1 Napredak
15.06.2014 17:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 4 Žitkovica
15.06.2014 17:00 Mlava 2 : 0 Borac
15.06.2014 17:00 Dunavac 3 : 0 Mladi Borac
15.06.2014 17:00 Sloga (D) 2 : 2 Polet
U ovom kolu slobodan je tim: Vojvoda Milenko
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Braničevska okružna liga Vojvoda Milenko 24 15 6 3 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Braničevska okružna liga Mlava 24 13 6 5 45
3 Žitkovica 24 13 2 9 41
4 Kurjače 24 13 2 9 41
5 Borac 24 12 2 10 38
6 Napredak 24 11 3 10 36
7 Polet 24 10 4 10 34
8 Jedinstvo (Lj) 24 10 4 10 34
9 Sloga (D) 24 10 3 11 33
10 Jedinstvo (D) 24 9 5 10 32
11 Sloga (Ć) 24 10 2 12 32
12 Dunavac (-1) 24 8 0 16 23
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Veliko Gradište Mladi Borac (-3) 24 1 3 20 3

Takmičenje je napustio tim: Sloga TOP
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Vladica Tošić
Kreator takmičenja

Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu