XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
14/15.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.06.2014 17:30 Obilić 3 : 1 Graničar
14.06.2014 17:30 Potisje 6 : 1 Tisa (P)
15.06.2014 17:30 Jadran 8 : 0 Jedinstvo (M)
15.06.2014 17:30 Radnički Gladiolus 0 : 2 Tisa B (A)
15.06.2014 17:30 Slavija 2 : 5 Sloga
15.06.2014 17:30 Tromedja 1 : 2 Jedinstvo (SK)
U ovom kolu slobodni su timovi: Hajduk , Horgoš 1911
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Subotica Sloga 26 23 3 0 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Subotica Obilić 26 22 2 2 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Subotica Potisje 26 17 4 5 55
4 Tisa (P) 26 15 4 7 49
5 Horgoš 1911 26 14 5 7 47
6 Graničar 26 12 5 9 41
7 Jedinstvo (SK) (-1) 26 10 4 12 33
8 Radnički Gladiolus 26 9 6 11 33
9 Jadran 26 8 7 11 31
10 Tisa B (A) (-1) 26 8 3 15 26
11 Slavija (-2) 26 6 6 14 22
12 Jedinstvo (M) 26 4 2 20 14
13 Hajduk (-1) 26 3 4 19 12
14 Tromedja (-1) 26 3 1 22 9

Takmičenje je napustio tim: Šampion
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

PFS Subotica
Kreator takmičenja

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu