XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
14/15.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.06.2014 17:00 Mladi Rudar 3 : 5 Velereč 94
22.06.2014 17:00 Takovski Ustanak 2 : 0 Mladost 09
22.06.2014 17:00 Ozremica 1 : 5 Lunjevica
22.06.2014 17:00 Jablanica 0 : 3 Omladinac
22.06.2014 17:00 Šumadija 6 : 1 Šilopaj
22.06.2014 17:00 Brezak 2 : 1 Majdan
U ovom kolu slobodan je tim: Ozrem PMH
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Moravička okružna liga Lunjevica 24 18 3 3 57
2 Majdan 24 17 3 4 54
3 Ozrem PMH 24 15 5 4 50
4 Velereč 94 24 12 6 6 42
5 Jablanica 24 11 6 7 39
6 Brezak 24 10 6 8 36
7 Omladinac 24 9 6 9 33
8 Mladost 09 24 8 6 10 30
9 Šumadija (-1) 24 9 3 12 29
10 Mladi Rudar (-4) 24 8 6 10 26
11 Šilopaj 24 6 1 17 19
12 Ozremica 24 3 4 17 13
13 Takovski Ustanak 24 2 1 21 7

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Шћепан Шћекић
Kreator takmičenja

Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu