XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
14/15.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.06.2014 17:30 Metalac 2 : 0 Sloboda
15.06.2014 17:30 Orlovac 2 : 1 Karađorđe
15.06.2014 17:30 Tutin 0 : 0 Trepča
15.06.2014 17:30 Rudar 3 : 2 Mokra Gora
15.06.2014 17:30 Takovo 3 : 1 Slavija
15.06.2014 17:30 Polet 3 : 3 Vodojaža
15.06.2014 17:30 Omladinac 2 : 3 Šumadija 1903
15.06.2014 17:30 Arsenal 4 : 3 Dragačevo
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Šumadija 1903 30 21 5 4 68
2 Mokra Gora 30 19 5 6 62
3 Takovo 30 15 6 9 51
4 Orlovac 30 13 7 10 46
5 Polet 30 12 7 11 43
6 Slavija 30 11 7 12 40
7 Metalac 30 11 6 13 39
8 Dragačevo 30 9 10 11 37
9 Omladinac 30 10 7 13 37
10 Trepča 30 10 7 13 37
11 Vodojaža 30 9 10 11 37
12 Tutin 30 10 6 14 36
13 Baraž Igra baraž sa prvakom Okružne lige Kosovska Mitrovica Rudar 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Kragujevca Arsenal 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Kragujevca Sloboda 30 10 3 17 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Raška okružna liga Karađorđe 30 8 6 16 30

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu