XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
21/22.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.06.2014 18:00 Karaš (J) 6 : 1 Hajduk
22.06.2014 18:00 Karaš (K) 0 : 2 Hajdučica
22.06.2014 18:00 Partizan (U) 4 : 1 Ševac
22.06.2014 18:00 Ratar 2 : 3 Partizan (K)
22.06.2014 18:00 Vinogradar 3 : 5 Potporanj
22.06.2014 18:00 Borac (VS) 2 : 1 Borac (VG)
22.06.2014 18:00 Dunav 3 : 3 Vladimirovac
22.06.2014 18:00 Jedinstvo 0 : 0 Dobrica
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Ekipa Borca ne ispunjava uslove za takmičenje u višem rangu, pa je umesto nje plasman u PFL Pančevo ostvarila ekipa Hajdučice Borac (VS) 30 18 5 7 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Hajdučica 30 16 7 7 55
3 Dobrica 30 14 6 10 48
4 Ševac 30 13 8 9 47
5 Partizan (U) 30 12 8 10 44
6 Borac (VG) (-1) 30 14 2 14 43
7 Ratar 30 13 4 13 43
8 Dunav 30 13 4 13 43
9 Karaš (J) 30 13 4 13 43
10 Partizan (K) 30 13 3 14 42
11 Vladimirovac (-3) 30 13 5 12 41
12 Potporanj 30 12 4 14 40
13 Jedinstvo 30 11 7 12 40
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Vršac-Bela Crkva Hajduk 30 11 5 14 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Vršac-Bela Crkva Vinogradar 30 6 7 17 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Vršac-Bela Crkva Karaš (K) 30 7 3 20 24

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu