XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
08/09.06.2013
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.06.2013 17:00 Bane 0 : 0 Sloboda (Č)
09.06.2013 17:00 Radnički Stobeks 5 : 1 Pobeda
09.06.2013 17:00 Rudar 3 : 2 Železničar
09.06.2013 11:00 Polet (LJ) 6 : 1 Seljak
09.06.2013 17:00 Vujić Valjevo 0 : 3 Mačva
09.06.2013 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Partizan (BB)
09.06.2013 17:00 Jasenica 1911 1 : 3 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Krušik 1 : 3 Sloga (PM)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sloga (PM) 30 22 3 5 69
2 Mladi radnik 30 17 9 4 60
3 Mačva 30 16 9 5 57
4 Polet (LJ) 30 13 10 7 49
5 Šumadija (A) 30 10 9 11 39
6 Rudar 30 8 14 8 38
7 Seljak 30 9 11 10 38
8 Železničar 30 9 10 11 37
9 Pobeda 30 8 13 9 37
10 Bane 30 10 6 14 36
11 Jasenica 1911 30 9 8 13 35
12 Sloboda (Č) 30 8 11 11 35
13 Krušik 30 9 6 15 33
14 Partizan (BB) 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Drina Radnički Stobeks 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Drina Vujić Valjevo 30 5 9 16 24

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu