Napredak 2012
0 0 pre 5 godina
1 komentara
Gosha77
Zbog pozicija na tabeli u Vitosevcu se odigrao pravi derbi kola izmedju Poleta I OFK Rutevca koji je ne samo dobrom igrom vec rivalskim raspolozenjem svih igraca da pokazu svoj maksimum. Od samog pocetka obe ekipe su krenule borbeno,da sto pre stignu do gola ali kako je vreme proticalo polusansa je bilo sve manje a gresaka sto vise. Golovi su mirovali a golmani nisu imali posla jer svaka lopta koja je bila upucena ka njima je isla van gola. Kad su svi mislili da ce ovo poluvreme uci u kraj bez golova,u 40 minutu igrac sa brojem 2 (Krkic Marko) izvodi slobodan udarac sa desne strane,ubacuje loptu u sesnesterac,na istu nalce igrac sa brojem 3 (Simonovic Nemanja) koji sa par metara sutira I trese mrezu,1:0. Do kraja poluvremena Domacin je imao jos jednu sansu koja je isla preko igraca sa brojem 10 (Cekrlic Dusan),od pola terena je dodao loptu igracu sa brojem 9 (Djordjevic Nenad) koji je prihvatio loptu u sesnestercu,sutirao ali golman gostiju br 99 (Randjelovic Darko) lako otklonio opasnost ispred njegovog gola. U drugom poluvremenu sa par promena u obe ekipe,donelo je brzu I bolju igru. Prvi do sanse su stigli gosti u 58 minutu koji su preko igraca sa brojem 13 (Mitrovic Milos) iz slobodnog udarca direktnim sutem u gol zapretili domacinu ali je golman domacina sa brojem 96 (Maric Stefan) odbranio. 72 minut gost je jos jednom zapretio preko igraca sa brojem 6 (Brzakovic Dusan) ali precka je spasila domacina od izjednacenja rezultata. 74 minut domacin ima odgovor na ucestale napade gostiju.Igrac sa brojem 3 (Simonovic Nemanja) sa desne strane posle dobrog prodora na toj strani,dobacuje igracu sa brojem 10 (Cekrlic Dusan),sut iz poluokreta ali golman gostiju odlicno brani. Sa otvorenom igrom I dosta koskanja,bilo je neminovno da dodje do nekog konflita koji je rezultovao po jedan crveni karton na obe strane. 81 minut domacin izvodi aut sa desne strane preko igraca sa brojem 3 (Simonovic Nemanja),ubacuje u sesnesterac,glavom prosledjuje loptu igrac sa brojem 18 (Davidovic Milos) do igraca sa brojem 10 (Cekrlic Dusan) koji je laganim sutem spusta loptu u nebranjeni deo gola I 2:0 za Polet. Domacin se povlaci I kupuje vreme a gost krece svom silom da stigne barem do pocasnog gola. To se I desilo u 89-om minutu.Korner izvodi igrac sa brojem 10 (Rajkovic Nemanja),loptu ubacuje na prvu stativu na istu nalece glavom igrac sa brojem 3 (Milenkovic Uros) I postavlja konacan rezultat Polet – OFK Rutevac 2:1 Domacin je zasluzio da pokupi sav plen ali sezona je pred nama I vec se sada vidi da ce ove dve ekipe ozbiljno pretendirati za prvo mesto. POLET (V): Maric,Krkic (88 Djuric),Simonovic,Miletic,Stanojevic,Djordjevic M.(46 Krstic),Pavlovic,Bogdanovic,Djordjevic N.(46 Blagojevic),Cekrlic (85 Kadric) I Kojic (78 Golubovic). OFK RUTEVAC: Randjelovic,Milosevic,Milenkovic,Radojkovic,Mitrovic M.,Brzakovic,Zipalovic,Todorovic (46 Mitrovic D.),Lazarevic,Rajkovic I Stankovic (57 Krstic).