Kopljari
0 0 pre 6 godina
1 komentara
RADISA-Darosava
Lider na tabeli nije imao tezak zadatak da osvoji nova tri boda, i ucvrsti se na prvom mestu.Samo sto je utakmica pocela,igrao se drugi minut,a Sevic je smestio loptu iza ledja nemocnog vratara Boskovica.Sledi period u kojoj domacin ima terensku inicijativu,stvara par prilika,ali nema realizacije.Da se vodjstvo osigura pobrinuo se Glisic u 25.minutu preciznim udarcem za 2:0.Pet minuta kasnije posle lepog prodora po levoj strani,lopta je ubacena pred vrata gostujuce ekipe,na nju je nespretno reagovao gostujuci igrac Milos Ivanov, i loptu poslao u sopstvenu mrezu.Vec tad je pitanje pobednika bilo reseno.Gosti su do gola bili blizu posle prekida.Slobodan udarac izveo je iskusni vuk Vladica Ilic,udaljenost 25.metara,ali je lopta zavrsila na vratnici.Igrao se 35.minut. U drugom delu gledamo istu sliku,domacin terenski nadmocniji,a gosti nesto vise pokusavaju iz polukontri i kontri.Kapiten Milicevic je u 70.minutu zakljucio goleadu za svoj tim,a gosti u 77.minutu preko Ivana Ivanova postizu pocasni pogodak.Rutinska pobeda bukovicana.Sudijska trojka u sastavu Milos Markovic /Vencani/,Milan Stevanovic i Srdjan Kantar /oba iz Arandjelovca/ nije imala tezak zadatak.Delegat Radisa Rankovic /iz Darosave/.Utakmica protekla u fer i sportskom nadmetanju.Po lepom ali sparnom vremenu za igru,utakmicu pratilo 30-tak gledalaca. Sastavi ekipa - MLADI RUDAR :Spasic,Milovanovic, Glisic, Prekovic /od 57.A.Grujic/, Milicevic, Jevtic, Sevic, Pavic, Popovic, Marinski, Milic. VRBICA : Boskovic, Miscevic, Batricevic,I.Ivanov, M.Ivanov, Stepanovic, Jovanovic, Tomic, V.Ilic, Mijatovic,/od.55.Radisavljevic/, Popovic.