Pobeda (S)
0 0 pre 6 godina
1 komentara
RADISA-Darosava
У утакмици 4 кола у Даросави су играли Партизан 1945- Младост МГ /Сараново/ (0:0) 3:0 .Пред око 50-так гледалаца,гледали смо занимљиву утакмицу.Гости су кренули од самог старта отворено, у жељи да први постигну погодак.То је збунило домаће играче,и били су изненађени развојем на терену.Прву стопостотну прилику имају гости у 20.минуту,када је Дугић изашао један на један са вратарем Пајовићем,али је био непрецизан.Нову прилику гости имају у 35.мин.када је са ивице казненог простора шутирао Ђурђевић,али је лопта завршила изнад вратнице.Домаћи су имали први озбиљан покушај тек у 37.минуту,када је Митровић шутирао снажно са 25.метара,али је лопта фијукнула изнад вратнице. У смирај првог дела бележимо с јајан шут Павловића са 22.метра,лопта је ишла у сам доњи десни угао,али је домаћи вратар Пајовић фантастично реаговао и спасао сигуран погодак.На одмор се отишло без погодака. У другом делу домаћи тим игра агресивније,али и гости настављају у истом темпу.Распламсала се права борба на средини терене.Играо се 50.минут,гости у с јајној прилици,Миливојевић шутира искоса са неких 17.метара,али је лопта завршила тик поред стативе немоћног Пајовића..Ово као да је био додатни сигнал за домаћина .После брзе акције,досуђен је слободан ударац на 22.метра од гола гостију,мало искоса са леве стране.Лопту је узео Сретен Савић,и теледиригованим шутем преко живог зида,лопту послао у леви доњи угао немоћног Шћекића.Играо се 60.минут,1:0. Домаћи тим затим пропушта две одличне прилике,најпре Толић у 73.мин.шутира поред саме стативе,а резервиста У.Томашевић шаље лопту ка голу у 84.мин,али одбрамбени играч гостију избацује лопту у корнер.После убачене лопте из угла,са свега пар метара лопту у мрежу шаље Тешић и питање победника је решено у 85.минуту. Тачку на ову утакмицу ставио је резервиста Гвозденовић,после одличног контранапада у 90.минуту.преварио је два играча у казненом простору,а онда заобишао вратара Шћекића и рутински пласирао лопту у мрежу. Домаћи тим играо је ослабљен,без Милошевића,С.Раковића,Ф.Раковића, Л.Павловића, Ј.Дишића...али су ипак успели да освоје нова три бода.Гости веома добри. Партизан 1945 - Младост МГ (0:0) 3 : 0 Игралиште крај" Пештана",Гледалаца: 50 Судија: Милош Јовановић /Божурња/,Никола Поповић /Наталинци/, Стефан Мијатовић /Аранђеловац/. Делегат : Стефан Богићевић /Баточина/. Партизан 1945: Пајевић,Д.Ивановић,/од 46.У.Томашевић/,А.Арсенијевић,Тешић,Николић, Н.Спасојевић,Толић,Митровић,Пиндовић /од 86.М.Марковић/С.Савић,Д.Јовановић /од 55. Гвозденовић/., Младост МГ : Шћекић ,Стаменовић /од75. Карић/, Павловић, Н Ивошевић, Бакајац, Ђурђевић, Бранисављевић,/од 86.С.Николић/, Миливојевић, Грбић, Ђ.Ивошевић,/од 65 Милошевић/, Дугић.