Dušan Silni
0 0 pre 6 godina
1 komentara
Lerbi
Utakmica između komšija i velikih sportskih prijatelja obilovala je sa mnogo šansi i lepih akcija na obe strane. Prvo poluvreme u znaku domaćih koji su napadali od prvog minuta i stvarali šanse, brzo poveli sa 2-0, golovima Mitrovića i Đurđevića, mogli su domaći do kraja poluvremena da postignu još nekoliko golova, ali kako to obično biva u fudbalu stigla ih je kazna u 44min. kada su gosti postigli gol iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. U drugom poluvremenu kao da su se uloge zamenile, gosti ponešeni postignutim golom na kraju poluvremena, kreću dosta odlučnije i stvaraju tri stopostotne šanse koje nisu iskoristili, istakao se golman domaćih Mićić, a potom goste stiže kazna kada Đurđević postiže svoj drugi pogodat za 3:1, posle tog gola gosti su totalno pali i do kraja domaći postižu još jedan pogodak preko Jovičića za konačnih 4:1. Treba napomenuti da su gosti igrali sa igračem manje poslednjih 25min. kada je odbrambeni igrač gostiju dobio drugi žuti karton, što je dosta uticalo na njihovu igru. Svi akteri meča zaslužuju pohvale na prikazanoj igri i borbenosti i da je rezultat mogao biti drugaciji da su napadači obeju ekipa bili precizniji, najslabija karika je bio glavni sudija koji je imao nekoliko loših odluka na štetu obeju ekipa, ali ne treba zameriti, pošto mu je to prvi meč koji sudi kao glavni sudija.