Небојша Богосављевић
Utakmica se ne registruje do okončanja disciplinskog postupka.
pre 6 godina 0 · 0
Vitance
Sramotno sudjenje danas u Tresnjevici! Pri rezultatu 2:2 ''Rudar'' iz Stenjevca postize gol za 2:3, glavni sudija priznaje gol i pokazuje na centar. Onda dolazi do guranja i udaranja glavnog sudije(Cenic Petar) i vrsenja pritiska na mladog pomocnog sudiju(Milenkovic Aleksa) od strane domacih igraca gde nastaje prekid utakmice od najmanje 20 minuta zato sto glavni sudija ne zna sta da radi. Posle dolaska policije, konsultacije glavnog sudije sa delegatom i komesarima on odlucuje da nastavi utakmicu tako sto ce golmanu pokazati zasluzeni crveni karton posto ga je 2 puta udario u grudi i da ekipi iz Stenjevca ponisti regularan gol zato sto su tako rekli igraci i uprava domace ekipe. Ne bih da ulazim u detalje gde ni jedan zuti karton nije pokazan domacoj ekipi za startove i prigovore i sto se nastavak utakmice igrao 5 minuta umesto preostalih 15. Ne trazim nikakvu pomoc sudija ali nemoj da nam odmazu, samo neka bude sudjenje 50-50.