Kotlenik
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Athos15
Fudbaleri Sloge su na gostovanju u Barama porazeni na jako smesan nacin rezultatom 3:2. U ovom mecu najvise je briljirao glavni sudija iz Race koji je na samom startu meca pokazao zuti karton beku Mikiju Anticu a nedugo posle toga i stoperu Dusanu Vitosevicu. Fudbaleri Sloge poveli su fantasticnim evrogolom kapitena Darka Djurdjevica,tim rezultatom se otislo na poluvreme. 0:1 Posle pritiska domace publike,na poluvremenu je glavni sudija iz Race poliven pivom. Pocetkom drugog poluvremena u 50.minutu sudija izmislja ruku u kaznenom prostoru Sloge i pokazuje na belu tacku.1:1 Nakon toga fudbaleri Sloge su videli o cemu se radi i pomirili se sa sudbinom ali su hrabro igrali do kraja.Sloga prima jos 2 pogodka a poraz Sloge ublazuje Ivan Ratkovic 3:2. Mogla je Sloga i do remija ali Dragan Simic ne koristi sjajnu priliku i pogadja stativu,ali i da je postigao pogodak igralo bi se i jos pola sata samo da domaci ostvare pobedu. Definitivno je ovaj mec obelezio glavni sudija,jer Slogi nije dosudio nijedan faul u drugom poluvremenu posle grubih startova domacih koji su bili za kartone.