Ježevica
0 0 pre 8 godina
1 komentara
Tanker
Derbi 26 kola OFL pozege ovu utakmicu je obelezilo katastrofalno sudjenje sudijske trojke.Utakmica je pocela a napadi Omladinca su se redjali sve negde do 30 minuta a onda je domaca ekipa napala na gol gostiju okolisala imala dobrih sansi ali gola nije bilo jedan korner za domace gosti sjajno reaguju u svojih 16 metara i sjajnom kontrom poveli sa 0-1 poluvreme se zavrsilo.Pocetkom drugog poluvremena domaci krenuli znatno ostrije imali su domaci sjajne sanse ali je rezultat ostao ne promenjen i onda jedna sjajna akcija domacih spic domacih dobija loptu ulazi sa njom u 16 metara biva oboren sa ledja za cist penal dok glavni sudija samo odmahuje rukom da se igra nastavi.Domaci su jos jace napali gol gostiju i u 70 i nekom minutu domaci postizu gol da bi linijski sudija podigao nepostojeci ofsajd koji nije mogao nikako da bude ali to glavnog sudiju nije zanimalo nego jednostavno svira ofsajd domaci igraci frustrirani sudijskim greskama padaju u koncetraciji i u 87 minut primaju gol za konacnih 0-2 steta da na ovakav nacin gosti pobede sramotno sudjenje..