PekiNis
Mala ispravka. U uvodnom delu sam naveo Carevo rano vodjstvo protiv Toplicanina, Mala ispravka,greska u kucanju.Nije u pitanju Toplicanin vec TIMOCANIN iz Knjazevca. Izvinjavam se ekipama,sportski pozdrav!
pre 8 godina 0 · 0
PekiNis
Igraliste na Bubnju Gledalaca 300 Ekipa Cara Konstantina povela na samom pocetku utakmice,kao i protiv Toplicanina u 2. minutu. Nakon vodjstva Cara uglavnom bez sansi,igra na sredini i dosta faulova. Dunav izjednacio uz jedne jedine sanse na utakmici u 57. minutu. Nakon izjednacenja uglavom se igralo pred golom gostiju,pa je u 88. minutu Car Konstantin materijalizovao sanse i ostvario vazan trijumf u borbi za vrh. 95. min naime bezazlena situacija,nakon izvedenog slobodnog udarca iz sesnesterca,domacina dvojica igraca domacina izbegla su ofsajd,istrcala ispred golmana,golman promasio loptu,te je domacin samo zakucao loptu u gol za konacnih 3-1.Cestitke obema ekipama na fer i korektnoj igri.