Đorđevićev gol Slatinjanima doneo tri boda u Kobišnici

04.11.2013 Dragan Popaz

Fudbaleri Slatine izvojevali su pobedu nad timom Sloge iz Kobišnice 0:1 (0:0), u 12.kolu Okružne lige Bor i zadržali korak na čelu tabele sa timom Brestovca. Đorđevićev pogodak Slatini obezbedio pobedu na teškom gostovanju.

Slatina je ne tako lako obetbedila nova tri prvenstvena boda. Neugodan tim iz kobišnice pokazao se još jednom kao tvrd orah timovima iz Okružne lige.

Prvi deo poluvremena protekao je u ispitivanju snaga. Po koja prilika na obe strane, ali do odlaska na zasluženi odmor u poluvremenu mreže su mirovale 0:0.

U nastavku susreta, domaćin tim Sloge krenuo je angažovanije ka golu gostiju, ali napadi nisu urodili plodom.

Kapiten Slatinjana u 70.minutu susreta postiže gol vredan tri boda i Slatini donosi novu prvenstvenu pobedu.

Slatinski „žuti“ naredne nedelje dočekuju tim Brestovca sa kime dele prvo mesto na ligaškoj tabeli. Utakmica počinje u nedelju, u 13.30 sati na stadionu u Slatini.