JSL: Novi Pazar - Spartak 3:0

09.11.2013 fknovipazar.rs

Velika pobeda i veliki dan za ceo Novi Pazar. Najveći uspeh u istoriji kluba, navijači traže titulu… Pobedom nad ekipom Spartaka, izabranici Milana Milanovića, čvrsto gaze ka samom vrhu tabele. Uspeo je Novi Pazar, pred oko 8000 gledalaca, da zatrese čak tri puta mrežu reprezentativnog golmana Aleksića. Pogotke su postigli Mutavdžić, Obrovac i Vidaković. -Možda je rezultat previsok ali je Novi Pazar zasluženo pobedio. Čestitam ekipi Novog Pazara, impresioniran sam publikom. Ovako se voli, ovako se navija za svoj klub i smatram da ovaj klub ima dobru budućnost, kazao je trener Spartaka Kanatralovski. Strateg plavih nije krio zadovoljstov nakon velike pobede. -Spartak je velika ekipa, zasluženo smo pobedili. Posebno mi se svidelo prvo poluvreme iako je bilo 0:0 igrači su taktički zrelo odigrali. Nakon šanse Spartaka da postigne gol mi smo nastavili napadačkim tempom sa željom da postignemo pogodak i to nam se isplatilo, reka je Milanović. On je posebno naglasio da su u drugom poluvremenu igrači bili nošeni od strane publike i fudbaleri takvu podršku stopostotno uzvraćaju. Novi Pazar sada ima 20 bodova a nakon pauze, zbog obaveza reprezentacije, gostuje ekipi Čukaričkog.