09.03.2012 S.Blagojević

Druga liga Istok: Temnić - Akademac 3:6

Nastavlja se rasprodaja bodova Temnića kuci , ovaj put u Varvarinu u malom derbiju začelja bilji su bili majstori petoparca iz ekipe Akademca iz Niša. Pobeda gostiju je potpuno zaslužena a da na golu domaćih nije bilo odličnog Milojkovica rezultat bi bio i veči. U poslednjih tri minuta fudbaleri Temnića su igrali beѕ golmana sa petim igračem ali su i taj period odigrali ne stvorivši nijednu šansu. Na slici tim Temnića pre utakmice sa Akademcem.

Strelci: 0:1Paunović u 10, 1:1Stojanović u 11, 1:2 Sazdanović u 20, 1:3 Paunović u 20, 2:3 Todorović u 27, 2:4 Bojan Stojanović u 28, 2:5 Paunović u 29, 2:6 Bukvić u 33, 3:6 Živić u 35 minutu. Hala Sportskog centra Temnic u Varvarinu, gledalaca 100. Sudije Marković Mlađan (Varvarin) i Slađan Rajković (Obrež) 7. Opomenuti igrač: Dušan Stojanović (Akademac).
KMF TEMNIĆ: Milojković 8, Nikolić 5, 5, Stojanović 6, Milić 5, 5, Belojica 6, Todorović 6, Živić 5, Lazarević6, Paunović 6 KMF AKADEMAC: Mitrović 7, 5, Dušan Stojanović 7, Stefanović 6, Bukvić 7, Smiljković 6, 5, Sazdanović 7, Paunović 8, 5, Bojan Stojanović 7, 5 Igrač utakmice : Paunović Zoran (KMF Akademac).