10.05.2018 Administrator

Lalatović: Partizan je zasluženo u finalu, želim im da osvoje trofej

Trener Čukaričkog Nenad Lalatović naveo je strah svojih igrača kao jedan od faktora poraza od Partizana u revanš meču polufinala Kupa Srbije.

Naš tim je izgubio rezultatom 2:0, golom Saše Ilića u 90. minutu, i neće igrati finale s obzirom na to da smo u prvom meču slavili sa 4:2.

Moji igrači su bili uplašeni. Nismo mogli da stanemo na loptu, da ugrozimo gol Partizana, jer su igrali previše visok presing. Promukao sam govoreći 'izadji, izadji', da pokušamo da ih iznenadimo i napadnemo, da postignemo gol, jer da smo postigli gol išli bismo sigurno u finale, ali ne vredi. To je psihologija igrača kada se igra protiv velikih timova, oni se povuku, branili smo se, ali bili su bolji - rekao je Lalatović posle utakmice i dodao:

Partizan je danas bio bolji protivnik, zasluženo su ušli u finale i ja im želim da osvoje trofej. Gubili su 4:2 posle prvog meča, a do 70. minuta rezultat je bio 0:0. Moji igrači u poslednjih 20 minuta nisu mogli da odgovore, a poslednjih 10 minuta smo imali desetoricu igrača na terenu, jer smo imali peh s Ognjenom Mudrinskim. Šta da se radi, to je fudbal.

Radnički 4 : 1 Napredak
Čukarički 1 : 3 Vojvodina
Partizan 2 : 0 Spartak
Crvena Zvezda 5 : 1 Voždovac