XS
SM
MD
LG

Srpska liga Beograd: Delegiranje sudija i službenih lica 24. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 24. kola Srpske lige Beograd:

Polet-Dorćol - BASK

Subota, 28.04.2018 11:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 TOMIĆ Pavle
Prvi pomoćni sudija: JOVČIĆ Jovan
Drugi pomoćni sudija: SULEJMANOVIĆ Denis
Četvrti sudija: ŽIVANOVIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač: ĐORĐEVIĆ Slavoljub

Sopot - Lokomotiva

Subota, 28.04.2018 16:30 - Sopot
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 ANĐELIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: BOŠKOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: MIROSAVLjEVIĆ Ivan
Četvrti sudija: GOSPAVIĆ Ivan
Delegat - Posmatrač: ĆUPIĆ Zoran

OFK Beograd - BSK

Subota, 28.04.2018 16:30 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
 MARKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: VUJIČIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: HAJDUKVELjKOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: GALIĆ Branko
Četvrti sudija: RABRENOVIĆ Nikola
Posmatrač: MOHORA Željko

Radnički (O) - Žarkovo

Subota, 28.04.2018 16:30 - Obrenovac
Delegat - Sp. radnik:
 JEVREMOVIĆ Dušan
Glavni sudija: STEFANOVIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: PILjAK Andreja
Drugi pomoćni sudija: OBRENIĆ Nenad
Četvrti sudija: KRSTIĆ Dušan
Posmatrač: ĐUKELIĆ Dušan

Radnički (NB) - BSK 1925

Subota, 28.04.2018 16:30 - Novi Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 MICKOSKA Jasmina
Prvi pomoćni sudija: KOIČKI Dušan
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Nemanja
Četvrti sudija: DžAKOVIĆ Bogdan
Delegat - Posmatrač: ĐORĐEVIĆ Vlada

Kolubara - Prva Iskra

Subota, 28.04.2018 16:30 - Lazarevac
Delegat - Sp. radnik:
 PERIĆ Goran
Glavni sudija: RŽIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: BOROVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: PENČIĆ Milan
Četvrti sudija: CMILjANIĆ Uroš
Posmatrač: MILETIĆ Goran

IMT - Stepojevac-Vaga

Subota, 28.04.2018 16:30 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 SUBOTIĆ Stefan
Prvi pomoćni sudija: HRUTKA Marko
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Jelena
Četvrti sudija: DELEVIĆ Vukašin
Delegat - Posmatrač: GORONjIĆ Miloš

Grafičar - Jedinstvo

Nedelja, 29.04.2018 11:00 - Stadion "Rajko Mitić"- teren iza južne tribine
Delegat - Sp. radnik:
 MATIĆ Đorđe
Glavni sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: ARNAUTOVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan
Četvrti sudija: MEĐEDOVIĆ Jelena
Posmatrač: MIŠIĆ Slavko


Sopot 1 : 3 BASK
Prva Iskra 0 : 1 BSK Borča
Jedinstvo 4 : 1 Žarkovo
Lokomotiva 4 : 1 Stepojevac Vaga
Grafičar 3 : 0 BSK Batajnica
Kolubara 0 : 0 Radnički (NB)
GSP Polet Dorćol 3 : 0 IMT
OFK Beograd 1 : 4 Radnički (O)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 30 25 3 2 78
2 Grafičar 30 17 8 5 59
3 OFK Beograd 30 17 6 7 57
4 Lokomotiva 30 15 8 7 53
5 Radnički (O) 30 15 7 8 52
6 Radnički (NB) 30 12 10 8 46
7 BASK 30 11 9 10 42
8 IMT 30 12 6 12 42
9 BSK Borča 30 11 8 11 41
10 Kolubara 30 10 9 11 39
11 GSP Polet Dorćol 30 9 9 12 36
12 Jedinstvo 30 8 8 14 32
13 Stepojevac Vaga 30 6 8 16 26
14 Prva Iskra 30 7 5 18 26
15 Sopot 30 5 6 19 21
16 BSK Batajnica 30 0 10 20 10