Rukometaši Paraćina brutalno deklasirali ekipu Pirota

U utakmici šesnaestog kola Prve rukometne lige grupa istok, sjajni rukometaši Paraćina pobedili su ekipu sa juga Srbije vrlo ubedljivim rezultatom 45:36 (22:15). U sportsko-rekreativnom centru „7. juli” pred nešto više od 70 gledalaca utakmicu je vodio sudijski par Janković Milan iz Zaječara i Funtunjerović Milan iz Bora dok je delegat bio Kuzmanović Ljubiša takođe iz Bora. Ekipa Paraćina koja se trenutno nalazi na sedmom mestu sa 14 bodova pružila je odličnu partiju pred svojom publikom i sa 45 golova ubedljivo deklasirali jedanaestoplasiranu ekipu. Utakmicu je otvorio Stojanović Marko iz redova Paraćina koji je na ovoj utakmici ubeležio sjajna pet pogotka.

Rukometaši domaće ekipe igrali su gol za gol sve do 24. minuta kada sjajni Jagodinac Popović Branko odvodi ekipu Paraćina na +4. Poluvreme se završilo rezultatom 22:15 gde je poslednji gol dao Stanojević Aleksandar koji je predvodnik na terenu ekipe Paraćina i postigao briljantnih 16 golova gde je i proglašen odlukom delegata i trenera za igrača utakmice. Pratio ga je levoruki Luka Božanić koji je ubeležio 11 pogodaka koji takođe briljira iz utakmice u utakmicu. Što se tiče drugog poluvremena već u 55. minutu je bilo +10 za domaću ekipu i trener Paraćina odlučuje da ubaci mlađe igrače koji su željni dokazivanja. Sledeće kolo ekipa Paraćina putuje u Vlasotince dok Pirot dočekuje vodeću ekipu Žitorađe koja je još uvek bez poraza.