Banjani pali na Riversajdu

Serija dobrih rezultata fudbalera Tešnjara nastavljena je i u vanrednom kolu Okružne lige Kolubara. Na Riversajdu pobeđena je ekipa Banjana ubedljivo sa 4:1. Gosti su pružali otpor samo u prvih pola sata igre, a onda potpuno pali imajući u vidi da nisu imali ni dovoljno snage a ni izmena na ovoj utakmici. Tešnjar je poveo rano, već u 7. minutu golom Milosavljevića nakon kornera, ali je isti igrač pogrešio u 35. minutu kada su gosti iz Banjana golom Gajića uspeli da izjednače. U 35. minutu Marko Marković koristi smušenost odbrane gostiju i donosi ponovo prednost Tešnjaru. Rezultatom 2:1 otišlo se na odmor.

U nastavku na terenu je postojao samo jedan tim, Tešnjar. Evrogolom Ješića u 56. minutu, koji je parabolom savladao golmana gostujuće ekipe sa preko 20 metara Tešnjar je stigao i do trećeg gola, a konačan rezultat i tačku na ovu utakmicu stavio je rezervista Jovanović u 86. minutu.

Trlić 1 : 1 Mladost
Kačer 2 : 2 Ribnikar
Iskra 4 : 2 Radnik
Vrelo Sport 2 : 0 ZSK
Brezovica 4 : 0 Junior Novo Naselje
Tešnjar 4 : 1 Banjani
Pepeljevac 3 : 6 Tvrdojevac
Tulari 3 : 1 OFK Jabučje