Ribničani napunili mrežu Donjeg Kopaonika

Posle opsežnih priprema i odigranih prijateljskih utakmica, fudbaleri Ribnika su na startu Prve Rasinske okružne lige, na svom terenu u Gornjem Ribniku boljom i efikasnijom igrom deklasirali gostujući FK Donji Kopaonik rezultatom 8:0 i tako sa tri nova boda,najavili borbu za osvajanje vrha tabele. Prvi pogodak pao je već u 1. minutu posle lepe akcije domaćina u listu strelaca upisao se Dušan Đonić najbolji igrač na terenu ali i najbolji strelac.Toskić je u 37. minutu postigao drugi pogodak za Ribnik i sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.U nastavku beležimo seriju pogodaka domaćih igrača, na sceni kao što rekosmo Dušan Đonić u 63, 67. i 73. minutu, a zatim Toskić drugim pogodkom povećava vođstvo u 80, Karadžić u 81. i na kraju Rajković u 83. minutu postavlja krajnji rezultat 8:0 za izabranike trenera Baneta Trnavca.

Utakmica u Gornjem Ribniku

Delegat susreta Srbimir Anđelković iz Kruševca dobro je obavio svoj posao i ocenio ovu utakmicu fer i korektnom i suđenje dobrom ocenom. Susret je vodio glavni sudija Đorđe Anđelković sa pomoćnicima Bojanom Milićem i Bojanom Ivkovićem svi iz Kruševca. Žutim kartonima kažnjeni su domaći igrač Karadžić i gostujući Milivojević i Gligorijević dok je njihov igrač Stepić pocrveneo zbog drugog žutog kartona. Tri boda ulivaju nadu za još bolje i efikasnije igre Ribničana, trener Bane Trnavac veruje u nove uspehe i ostvarenje cilja koje je na početku sezone postavilo rukovodstvo kluba.

Mačkovac 2 : 1 Naupare
Parunovac 0 : 0 Jastrebac
13. April 4 : 1 Blagotin
Sloga (M) 1 : 1 Juhor
Ribnik 8 : 0 Donji Kopaonik
Knez Lazar 2015 2 : 5 Vinogradar
Čitluk 0 : 0 Kupci
Sloga (D) 3 : 5 Šanac