Sremska liga: Hrtkovci – Sloboda 1:1

Posle centaršuta Simovljevića pred gol Slobode u 15. minutu, golman Veljović se ne snalazi najbolje, neodlučan je i praktično odboja loptu u svoju mrežu. Inicijativa sremskoligaša iz Donjeg Tovarnika urodila je plodom pri kraju prvog poluvremena: Perišić divno proigrava Trbovića, koji utrčava u prazan prostor ispred Čiče i rutinerski postiže gol. Tokom utakmice, u kojoj su igrači na momente bili previše nervozni, gosti su imali daleko biše izglednijih prilika. Međutim, njihova realizacija i dalje ostaje problematična.

HRTKOVCI: Gledalaca: 150. Sudija: Goran Manojlović (Sremska Mitrovica). Strelci: 1:0 Simovljević u 15, 1:1 Trbović u 42. minutu. Žuti kartoni: Otržan i Mandić (Hrtkovci), Trbović i Ašćerić (Sloboda). Crveni karton: Milanović, rezervni golman (Hrtkovci).

HRTKOVCI: Čiča. Međed. Glumčević, Mandić (od 46. Rudić), Šopalović, Simovljević, Vukosavljević, Milić (od 70. Manojlović), Stržan, Savić, Kukić (od 46. Novak).

SLOBODA: Veljović, Z. Miličević, Vesić, Nović, Knežević, Balaban (od 57 Vidakov), Perišić, Trbović, G. Miličević, Ašćerić (od 65. Stojanović), Mrkajić.