Tri nova boda, Inđija - Kolubara 1:0

Prvo poluvreme derbija začelja je proteklo uglavnom u pokušajima domaćina da stigu do gola i vođstva. Za to su imali igrači Inđije nekoliko prilika. Prvu u 11. minutu kada se Rakić odlučio na šut sa nekih 19 metara od gola Puletića, ali je to bio udarac direktno u golmana gostiju. Četiri minuta kasnije i najbolja prilika za gol u tom delu igre. Pogrešio je Perić, lopta stiže do Jovanovića, ovaj ulazi u kazneni prostor i sa nekih 12 metara šutira oštro preko gola gosta.

Tišina u prilikama sve do 41. minuta. Tada je jedna ubačena lopta na ivicu kaznenog prostora domaćina, golman Stanivuković istrčava, pokušava da je boksuje, ona pada na noge Rajkovića, koji je spor te njegov udarac brani golman koji se vratio ka svom golu. Bio je to prvi i jedini pokušaj gosta da ozbiljnije ugrozi domaći gol.

U 45. Minutu dve prilike za domaćina. Dobro je Kovačević zavrnuo loptu sa leve strane napada domaćina, lopta se odbija do Todića, koji hvata školski volej, ali loptu na putu ka mreži neko skreće u korner. Iz tog kornera, akcija domaćina, štoper Ivanović sjajno centrira na glavu svog kapitena Lemajića, a ovaj je u skoku glavom šalje preko gola.

Drugo poluvreme je bilo mnogo sadržajnije. Već prva prilika je pretvorena u gol. Igrao se 55' kada je bilo, 1:0. Bosančić je lepo uposlio Lemajića, ovaj šutira, a Puletić brani i odbija loptu. Na nesreću golmana samo do Lemajića koji lagano gađa praznu mrežu gosta.

U nastavku je zeleno beli tim mogao do vrha da napuni mrežu Kolubare. Prava umetnost je bila u pojedinim momentima promašiti već viđen gol. To je u par navrata pošlo za nogom Pejiću (67 i 70'), Ivkoviću u 74', Jovanoviću u 90+2' te strelcu Lemajiću koji je uzdrmao prečku u 71'.

Gost je sve to mogao da naplati u 80'. Tada je zbunjena bila domaća odbrana, lopta stiže do nekadašnje inđijske fudbalske nade, Aleksandra Dimitrića koji sada nastupa za Kolubaru, ali je njegov šut majstorski odbranio Stanivuković.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 500. Sudija: Uroš Vuković iz Kragujevca, pomoćnici: Milan Pešović iz Kraljeva i Dragan Nikolić iz Požarevca. Četvrti sudija: Marko Srećković iz Kragujevca. Delegat: Miroslav Stojanović iz Beograda.  Strelac: Darko Lemjić 55' – Inđija. Žuti kartoni: Lemajić 40' i Kovačević 48'  – Inđija, Milojević 26', Stojanović 44', Sinđić 49', Ilić 55', Obrenović 88' i Stranić 89'  – Kolubara.

Inđija: Stanivuković, Pejić, Simunović, Jovanović, Todić, Ivanović, Bosančić (Višnjić 89'), Rakić (Ivković 70'), Kovačević, Lalić, Lemajić (K) (Kostić 90+2'). Trener: Srđan Blagojević.

Kolubara: Puletić, Stojanović, Milojević, Petrić, Jagodić, Ilić (Obrenović 70'), Stanić, Sinđić, Čadikovski (K), Rajković (Reljić 58'), Peralović (Dimitrić 66'). Trener: Dejan Nikolić.