Završen finalni turnir kadetkinja u Trsteniku

Ovogodišnje Prvenstvo Srbije za kadetkinje u trajanju od tri dana završeno je u Trsteniku zasluženim trijumfom mladih odbojkašica Jedinstva iz Stare Pazove. Na parketu hale sportova takmičilo se ukupno 12 ekipa kadetkinja godišta 1999 i mlađe i prema prikazanim igrama Srbija ne treba da brine za odbojkašku budućnost. Završnica takmičenja bila je zanimljiva i neizvesna u finallu Jedinstvo je pobedilo Vizuru rezultatom 3:1 i osvojilo pehar,dok je u susretu za treće mesto Klek Srbija šume savladalo Crvenu Zvezdu sa 3:2. Specijalni žiri ovog turnira proglasio je i najbolje igračice Jovanu Topić iz Klek Srbija šume, Tamaru Radmilović iz Crvene Zvezde, Jovanu Milosavljević iz Jedinstva, Isidoru Ubavić iz Iton Srem Tempa i Anđelu Veselinović iz Vizure. Njena klupska drugarica Katarina Lazović proglašena je za najbolju igračici na ovom turniru, koga je uspešno organizovao OK Trstenik,dok su pokrovitelji bili opština Trstenik i njen Sportski savez.