Temnić startovao pobedom

U prvoj pripremnoj utakmici lider zone Zapad Temnić pobedio je goste iz Ćuprije u ne bas dobroj igri ali s obzirom da su igračima Temnića  teske noge od napornih priprema šef struke Saša Antić bio je zadovoljan. Temnić je poveo u 12. minutu  golom  Miloša Petkovića mladića koji je ove zime zamenio dres Napretka za crveno beli iz Varvarina,koji se nasao na pravom mestu posle nekoliko uzastopnih kornera sa desne strane lopta mu je došla polulevo od gola gostiju na 12-13 metara a on manirom iskusnog asa poslao loptu u suprotnu malu mrežicu Gosti su uzvratili samo tri minuta kasnije preko DŽeletovića koji je istrčao odlično kontru izasao sam pred Markovića ali šutirao pored gola,isti igrač u 25 minutu propisno je zagrejao dlanove golmana domaćih Markovića koji je njegov šut pod prečku bravurozno odbranio.

Miloš Petković u prvoj utakmici debitovao pogotkom

U drugom delu trener domaćih Saša Antić izveo je novu jedanaestoricu sa prvim strelcem zone Stefanom Sibinovićem koji je sa dva prelepa gola udarcima sa oko 20 metara u 79. i 89. minutu u aame desne raklje golmana gostiju postavio konačan rezultat,a Acković je svom stilu u 60. minutu prošao sam kroz sredinu i doveo do vođstva od 2:0. Stručni štab Temnića može biti posebno zadovoljan igrom mladih igrača ; Miloša Petkovića, Jovana Jovanovića,Bogdanovića,Dalibora Simonovića i Bogdanovića koji su pokazali da Temnić ima i svetlu budućnost.

Zadovoljan stručni štab Temnića ( Saša Antić u sredini) sa pomoćnicima Radetom Aksentijevićem i Srdjanom Lazarevićem

TEMNIĆ - MORAVA(Ćuprija) 4:0 (1:0)

Strelci: 1:0  Petković u 12, 2:0 Acković u 60, 3:0 Sibinović u 79, 4:0 Sibinović u 89. minutu. Stadion Temnića U Varvarinu ,gledalaca 200.Sudija: Saša Kočanac( Ćićevac).Pomoćnici: Jelena Spasić (Orašje) i Filip Đorđević (Selo Varvarin)

TEMNIĆ:  Slobodan.R.Marković, Radosavljević, Petković, Pešić, Ćosić, Simonović, Velisavljević, Milan Marković, Mihajlović, Nikola Marković i Manojlović. U drugom poluvremenu igrali su: Gligorijević, Marko Stanojević, Žerjav, Stojković, Slobodan.Z.Marković, Špiler, Bogdanović, Miletić, Jovanović, Acković, Sibinović i Boškovac.

MORAVA: Jevremović, Ćosić, Miletić, Dimitrov, Arsić, Mladenović, Marinković, Stanisavljević, DŽelatović, Milosavčljević, Stamenković, Igrali su još:  Luka Pavlović, Nastov, Siško Milanović, Todorović i Petar Marjanović.

Kušiljevo 3 : 1 Budućnost
Sloga (DV) 3 : 0 Mladost (K)
Mladost (J) 3 : 0 Sloga (V)
BSK 3 : 4 Bratstvo
Morava 1918 2 : 0 Mladi radnik
OFK Tekstilac 3 : 0 OFK Bratstvo
Morava 7 : 0 Mladost (D)