I liga Zapad: Novi Pazar - Priboj 23:28

Prošlonedeljnom pobedom nad ekipom Mladosti iz Čačka 28-25, ekipa RK Priboj je došla na drugo mesto Prve lige Zapad, koje je uspešno odbranila na gostovanju u Novom Pazaru gde je zabeležila još jedan trijumf, RK Novi Pazar – RK Priboj 23-28, poluvreme 10-12.

U utakmici sa mnogo grešaka ekipa Priboja nije bila na svom nivou, ali je i ovakav nastup bio dovoljan za siguran trijumf. Cela utakmica se igrala u mini serijama jedne i druge ekipe da bi tek na desetak minuta do kraja pribojski rukometaši prelomili meč i sigurno ga priveli kraju. U pribojskoj ekipi bolji od ostalih su bili Babić sa 9 golova i golman Radović sa 12 odbrana i 2 sedmerca.

Posle 5 odigranih kola rukometaši Priboja se sa 8 osvojenih bodova nalaze na deobi drugog mesta sa ekipama Mladosti i Lokomotive, i u narednom kolu dočekuju Trepču iz Kosovske Mitrovice.