Treći uzastopni poraz SAS – a
KMF Sas je poražen sinoć na gostovanju u Novom Pazaru rezultatom 6:2 (1:0).  Pazarci su posle tri uzastopna poraza jednostavno morali da dođu do prve pobede u šampionatu. Igrali su pod pritiskom u prvom poluvremenu, a u drugom su pojačali ritam i na kraju slavili. SAS nije blistavo startovao u ovom prvenstvu i posle jedne pobede ubeležio je i treći uzastopni poraz.

kmfpazar e1413193064128 Treći uzastopni poraz SAS   a

Strelci: 1 – 0 Redžović u 13. minutu, 1 -1 Milosavac u 21, 2:1 E. Bihorac u 27, 3:1 Jovanović u 30, 4:1 Redžović u 31, 5:1 Jovanović u 35, 5:2 Radin u 35, 6 – 2 Hot u 38. minutu. Žuti kartoni: Milosavac, Vukoje. Crveni karton: Blanuša.

NOVI PAZAR: Hot, Redžović, Sadović, Stupljanin, E. Bihorac, Hadrović, Delić, M. Bihorac, Jovanović, Radetinac, Ikić, Rašljanin, Pljakić.

SAS: Kalaba, Milosavac, Radin, Tomin, Vukoje, Blanuša, S. Delić, Krdžalin, I. Delić.

Mungosi 4 : 3 Vranje
Kalča 7 : 1 Nova Pazova
Novi Pazar 6 : 2 SAS
Fontana 1 : 3 Bečej
Vinter sport 3 : 1 Smederevo
Ekonomac 1 : 0 Kopernikus