XS
SM
MD
LG

29.11.2017 Radnički (N) : Mačva
29.11.2017 Zemun : Rad
29.11.2017 Mladost : Čukarički
29.11.2017 Crvena Zvezda : Radnik
29.11.2017 Napredak : Bačka
29.11.2017 Vojvodina : Borac
29.11.2017 Voždovac : Partizan
29.11.2017 Spartak ŽK : Javor Matis

25.11.2017 13:00 Vitez : Borac
26.11.2017 16:00 Željezničar : Sarajevo
25.11.2017 13:00 Mladost : Široki Brijeg
26.11.2017 13:00 GOŠK : Radnik
25.11.2017 13:00 Čelik : Krupa
25.11.2017 15:00 Zrinjski : Sloboda

TSC : Jagodina
ČSK Pivara : Sinđelić
Metalac : Novi Pazar
Budućnost : Radnički 1923
Dinamo : Teleoptik
Bežanija : Inđija
Proleter : Sloboda
Radnički (P) : Temnić 1924

25.11.2017 13:00 Mokra Gora : Loznica
25.11.2017 13:00 Proleter : Mladi radnik 1926
25.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 : Provo
25.11.2017 13:00 Sloga (P) : FAP
25.11.2017 13:00 Šumadija 1903 : Jedinstvo (Ub)
26.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi : Smederevo 1924
25.11.2017 13:00 Zlatibor : Karađorđe
26.11.2017 13:00 Tutin : Šumadija (A)
26.11.2017 13:00 Železničar : Polet

Sopot : OFK Beograd
Radnički (O) : GSP Polet Dorćol
IMT : Kolubara
Radnički (NB) : Grafičar
BSK Batajnica : Lokomotiva
Stepojevac Vaga : Jedinstvo
Žarkovo : Prva Iskra
BSK Borča : BASK

26.11.2017 13:00 Tabane 1970 : Rtanj
25.11.2017 13:00 Timok : Dunav
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (P) : Radnički (S)
26.11.2017 13:00 Radan : Budućnost (P)
25.11.2017 13:00 Ozren : Moravac Orion
25.11.2017 13:00 Trstenik PPT : Jedinstvo (B)
25.11.2017 13:00 OFK Sinđelić : Pukovac
26.11.2017 11:00 Car Konstantin : Trajal

Bratstvo 1946 : Bačka 1901
Radnički (SM) : Radnički (ZR)
Železničar : Omladinac (NB)
Dunav : Cement
Radnički (Š) : Odžaci
Radnički (NP) : Bečej 1918
Borac (S) : Dinamo 1945
Mladost (BJ) : Crvena zvezda (NS)

26.11.2017 13:00 Sušica : Slavija
26.11.2017 13:00 Bane : Radnički (K)
26.11.2017 13:00 Karađorđe (R) : Takovo
26.11.2017 13:00 Sloboda (Č) : Arsenal
26.11.2017 13:00 Jošanica : Sloga (K)
26.11.2017 13:00 Orlovac : Trepča
25.11.2017 13:00 Goč : Ovčar
26.11.2017 13:00 Dragačevo : LFK Mladost

26.11.2017 13:00 Zvižd : Napredak
26.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) : Homoljac
26.11.2017 13:00 Mladi borac : Udarnik
25.11.2017 13:00 Sloga 33 : Gruža
26.11.2017 13:00 Šumadija : Petar Dobrnjac
25.11.2017 13:00 VGSK : Borac (Ž)
25.11.2017 13:00 Rudar 2001 : RSK
26.11.2017 13:00 Proleter : Morava (VP)

15.10.2017 13:00 Timočanin : Rudar Alpos
15.10.2017 13:00 BSK : Hajduk Veljko
15.10.2017 13:00 Bukovik : Brodoremont
15.10.2017 13:00 Moravica : Kablovi
15.10.2017 13:00 Sloga : Svrljig
15.10.2017 13:00 Majdanpek : Šarbanovac
15.10.2017 13:00 Đerdap : Malošište
15.10.2017 13:00 Naša krila : Zaplanjac

25.11.2017 13:00 Sloga (D) : Jastrebac
26.11.2017 13:00 Bošnjane : Napredak
25.11.2017 13:00 Morava 1918 : OFK Lugomir
26.11.2017 13:00 Žitorađa : Poljoprivrednik
26.11.2017 13:00 Jedinstvo : Kopaonik
25.11.2017 13:00 OFK Topličanin : OFK Kosanica
26.11.2017 13:00 Sloga (Ć) : SFS Borac
26.11.2017 13:00 Levač : Župa

26.11.2017 13:00 Vlasina : Budućnost (O)
26.11.2017 13:00 Vranjska Banja : OFK Brzi Brod
26.11.2017 13:00 Jablanica : Tanasko Rajić
25.11.2017 13:00 Sloga (L) : Morava (VH)
26.11.2017 13:00 OFK Niš : Pčinja
25.11.2017 13:00 Nebeski Andjeli : GFK Dubočica
26.11.2017 13:00 Polet 1980 : Balkanski
25.11.2017 13:00 Pusta Reka : Lužnica

26.11.2017 13:00 Mladost (O) : Vršac united
25.11.2017 13:00 Radnički (S) : Polet
25.11.2017 13:00 Radnički (K) : Kikinda 1909
25.11.2017 13:00 Budućnost : Begej
25.11.2017 13:00 Kozara : Sloboda (NK)
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (BK) : Jedinstvo (NB)
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 : Proleter
26.11.2017 13:00 ŽAK : Sloga

26.11.2017 13:00 Tekstilac : Bačka (P)
26.11.2017 13:00 Tavankut : Potisje
25.11.2017 13:00 Radnički (S) : Polet (K)
26.11.2017 13:00 Tisa : Budućnost (G)
26.11.2017 13:00 Preporod : Mladost Apa
26.11.2017 13:00 Mladost (BP) : Zadrugar
25.11.2017 13:00 Sloga (Č) : Mladost (T)
25.11.2017 13:00 Srbobran : BSK

Hajduk (D) : OFK Slavija
10:00 Kabel : Podunavac
Hajduk (B) : Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP) : Jugović
Kupinovo : LSK Laćarak
Sloga (T) : Borac (Š)
Sremac : Index
Borac (NS) : Sloga (E)

24.11.2017 21:00 West Ham : Leicester
26.11.2017 14:30 Southampton : Everton
25.11.2017 16:00 Crystal Palace : Stoke
25.11.2017 16:00 Manchester Utd : Brighton
25.11.2017 16:00 Newcastle : Watford
25.11.2017 16:00 Swansea : Bournemouth
25.11.2017 16:00 Tottenham : WBA
25.11.2017 18:30 Liverpool : Chelsea
26.11.2017 15:00 Burnley : Arsenal
26.11.2017 17:00 Huddersfield : Manchester City

25.11.2017 20:00 Caen : Bordeaux
25.11.2017 20:00 Dijon : Toulouse
26.11.2017 17:00 Marseille : Guingamp
25.11.2017 20:00 Metz : Amiens SC
25.11.2017 20:00 Montpellier : Lille
26.11.2017 15:00 Nice : Lyon
25.11.2017 17:00 Rennes : Nantes
24.11.2017 20:45 Saint-Étienne : Strasbourg
25.11.2017 20:00 Troyes : Angers
26.11.2017 21:00 Monaco : PSG

02.12.2017 15:30 Bayern : Hannover 96
02.12.2017 15:30 Hoffenheim : RB Leipzig
03.12.2017 15:30 Hertha BSC : Eintracht
01.12.2017 20:30 Freiburg : Hamburger SV
02.12.2017 15:30 Werder : Stuttgart
02.12.2017 18:30 Schalke 04 : Köln
02.12.2017 15:30 Bayer Leverkusen : Borussia Dortmund
02.12.2017 15:30 Mainz 05 : Augsburg
03.12.2017 18:00 Wolfsburg : Borussia Mönchengladbach

27.11.2017 20:45 Atalanta : Benevento
25.11.2017 15:00 Bologna : Sampdoria
25.11.2017 20:45 Cagliari : Internazionale
25.11.2017 18:00 Chievo : SPAL
26.11.2017 15:00 Genoa : Roma
26.11.2017 20:45 Juventus : Crotone
26.11.2017 18:00 Lazio : Fiorentina
26.11.2017 15:00 Milan : Torino
25.11.2017 18:00 Sassuolo : Verona
26.11.2017 15:00 Udinese : Napoli

26.11.2017 Espanyol : Getafe
26.11.2017 Levante : Atlético Madrid
26.11.2017 Villarreal : Sevilla
26.11.2017 La Coruña : Athletic Club
26.11.2017 Valencia : Barcelona
26.11.2017 Real Madrid : Málaga
26.11.2017 Real Betis : Girona
26.11.2017 Real Sociedad : Las Palmas
26.11.2017 Celta Vigo : Leganés
26.11.2017 Alavés : Eibar