XS
SM
MD
LG

24.02.2018 Mačva : Vojvodina
24.02.2018 17:00 Voždovac : Napredak
24.02.2018 15:00 Spartak ŽK : Crvena Zvezda
24.02.2018 Javor Matis : Mladost
24.02.2018 15:00 Partizan : Zemun
24.02.2018 Borac : Radnički (N)
24.02.2018 Bačka : Rad
24.02.2018 Radnik : Čukarički
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Play Off Crvena Zvezda 23 19 3 1 60
2 Play Off Partizan 23 15 6 2 51
3 Play Off Radnički (N) 23 12 6 5 42
4 Play Off Čukarički 23 12 5 6 41
5 Play Off Spartak ŽK 23 11 7 5 40
6 Play Off Napredak 23 11 4 8 37
7 Play Off Voždovac 23 10 6 7 36
8 Play Off Vojvodina 23 10 6 7 36
9 Play Out Mladost 23 8 6 9 30
10 Play Out Radnik 23 7 5 11 26
11 Play Out Zemun 23 6 6 11 24
12 Play Out Mačva 23 7 3 13 24
13 Play Out Bačka 23 5 6 12 21
14 Play Out Borac 23 4 3 16 15
15 Play Out Javor Matis 23 4 3 16 15
16 Play Out Rad 23 4 3 16 15

17.02.2018 17:30 Čelik 1 : 0 Vitez
17.02.2018 14:30 Zrinjski 3 : 2 GOŠK
17.02.2018 14:30 Sloboda 2 : 0 Mladost
17.02.2018 14:30 Krupa 2 : 4 Željezničar
18.02.2018 14:30 Radnik 3 : 0 Borac
18.02.2018 17:30 Široki Brijeg 2 : 1 Sarajevo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Željezničar 19 14 2 3 44
2 Zrinjski 19 14 1 4 43
3 Široki Brijeg 19 12 2 5 38
4 Sarajevo 19 11 2 6 35
5 Krupa 19 8 7 4 31
6 Radnik 19 8 3 8 27
7 Mladost 19 6 7 6 25
8 Borac 19 7 3 9 24
9 Sloboda 19 5 4 10 19
10 GOŠK 19 5 2 12 17
11 Čelik 19 4 1 14 13
12 Vitez 19 1 4 14 7

10.03.2018 TSC : Jagodina
10.03.2018 ČSK Pivara : Sinđelić
10.03.2018 Metalac : Novi Pazar
10.03.2018 Budućnost : Radnički 1923
10.03.2018 Dinamo : Teleoptik
10.03.2018 Bežanija : Inđija
10.03.2018 Proleter : Sloboda
10.03.2018 Radnički (P) : Temnić 1924
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Superliga Dinamo 15 11 2 2 35
2 Prelazak u viši rang Superliga Metalac 15 10 2 3 32
3 Proleter 15 9 2 4 29
4 TSC 15 6 6 3 24
5 Sinđelić 15 6 6 3 24
6 Radnički 1923 15 6 4 5 22
7 Inđija 15 6 3 6 21
8 Novi Pazar 15 4 8 3 20
9 Sloboda 15 5 3 7 18
10 Budućnost 15 4 5 6 17
11 ČSK Pivara 15 4 5 6 17
12 Teleoptik 15 4 4 7 16
13 Prelazak u niži rang Bežanija 15 4 4 7 16
14 Prelazak u niži rang Radnički (P) 15 4 2 9 14
15 Prelazak u niži rang Temnić 1924 15 3 4 8 13
16 Prelazak u niži rang Jagodina 15 2 4 9 10

25.11.2017 13:00 Mokra Gora 1 : 0 Loznica
25.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac 1 : 2 Mladi radnik 1926
25.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Provo
25.11.2017 13:00 Sloga (P) 5 : 0 FAP
25.11.2017 13:00 Šumadija 1903 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
26.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Smederevo 1924
25.11.2017 13:00 Zlatibor 2 : 0 Karađorđe
26.11.2017 13:00 Tutin 0 : 4 Šumadija (A)
26.11.2017 13:00 Železničar 1 : 2 Polet
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Smederevo 1924 17 12 4 1 40
2 Zlatibor 17 11 3 3 36
3 Sloga (P) 17 10 5 2 35
4 Šumadija (A) 17 10 4 3 34
5 Jedinstvo (Ub) 17 9 4 4 31
6 Provo 17 6 9 2 27
7 Proleter Mihajlovac 17 8 3 6 27
8 Budućnost Krušik 2014 17 7 4 6 25
9 Mokra Gora 17 6 5 6 23
10 Karađorđe 17 6 4 7 22
11 Mladi radnik 1926 17 5 6 6 21
12 Polet 17 4 7 6 19
13 Loznica 17 4 5 8 17
14 Tutin 17 3 6 8 15
15 Šumadija 1903 17 3 5 9 14
16 Železničar 17 3 4 10 13
17 FAP 17 2 3 12 9
18 Jedinstvo Putevi 17 1 5 11 8

11.03.2018 Sopot : OFK Beograd
11.03.2018 Radnički (O) : GSP Polet Dorćol
11.03.2018 IMT : Kolubara
11.03.2018 Radnički (NB) : Grafičar
11.03.2018 BSK Batajnica : Lokomotiva
11.03.2018 Stepojevac Vaga : Jedinstvo
11.03.2018 Žarkovo : Prva Iskra
11.03.2018 BSK Borča : BASK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 15 13 1 1 40
2 OFK Beograd 15 11 3 1 36
3 Radnički (NB) 15 8 4 3 28
4 Grafičar 15 7 5 3 26
5 Radnički (O) 15 8 2 5 26
6 Kolubara 15 6 6 3 24
7 Lokomotiva 15 6 4 5 22
8 BASK 15 5 4 6 19
9 IMT 15 4 6 5 18
10 BSK Borča 15 4 5 6 17
11 GSP Polet Dorćol 15 4 4 7 16
12 Jedinstvo 15 4 4 7 16
13 Prva Iskra 15 3 4 8 13
14 Sopot 15 2 3 10 9
15 Stepojevac Vaga 15 1 6 8 9
16 BSK Batajnica 15 0 7 8 7

26.11.2017 13:00 Tabane 1970 2 : 1 Rtanj
25.11.2017 13:00 Timok 2 : 1 Dunav
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 Radnički (S)
15.03.2018 13:00 Radan 2 : 1 Budućnost (P)
25.11.2017 13:00 Ozren 1 : 3 Moravac Orion
25.11.2017 13:00 Trstenik PPT 0 : 0 Jedinstvo (B)
25.11.2017 13:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Pukovac
26.11.2017 11:00 Car Konstantin 0 : 2 Trajal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Prva liga Srbije Trajal 15 11 3 1 36
2 Jedinstvo (P) 15 9 3 3 30
3 Jedinstvo (B) 15 9 3 3 30
4 OFK Sinđelić 15 8 3 4 27
5 Moravac Orion 15 8 1 6 25
6 Rtanj 15 7 3 5 24
7 Budućnost (P) 15 7 2 6 23
8 Radnički (S) 15 7 2 6 23
9 Dunav 15 6 2 7 20
10 Radan (-1) 15 6 3 6 20
11 Pukovac 15 5 4 6 19
12 Trstenik PPT 15 5 3 7 18
13 Car Konstantin 15 5 3 7 18
14 Tabane 1970 15 2 6 7 12
15 Ozren 15 1 3 11 6
16 Timok 15 1 2 12 5

25.11.2017 13:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 1 Bratstvo 1946
25.11.2017 13:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Dinamo 1945
26.11.2017 13:00 Borac (S) 1 : 2 Bečej 1918
25.11.2017 13:00 Radnički (NP) 1 : 2 Odžaci
25.11.2017 13:00 Radnički (Š) 1 : 0 Cement
26.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Omladinac (NB)
26.11.2017 13:00 Železničar 4 : 1 Radnički (ZR)
25.11.2017 13:00 Radnički (SM) 1 : 2 Bačka 1901
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 15 14 0 1 42
2 Dinamo 1945 15 10 1 4 31
3 Omladinac (NB) 15 9 3 3 30
4 Cement 15 9 1 5 28
5 Bratstvo 1946 15 8 3 4 27
6 Borac (S) 15 8 3 4 27
7 Radnički (ZR) 15 8 0 7 24
8 Železničar 15 7 2 6 23
9 Odžaci 15 8 1 6 22
10 Mladost (BJ) 15 6 4 5 22
11 Radnički (NP) 15 6 1 8 19
12 Crvena zvezda (NS) 15 3 4 8 13
13 Bačka 1901 15 2 5 8 11
14 Dunav 15 2 4 9 10
15 Radnički (Š) 15 3 0 12 9
16 Radnički (SM) 15 0 2 13 2

26.11.2017 13:00 Sušica 3 : 2 Slavija
26.11.2017 13:00 Bane 1 : 1 Radnički (K)
26.11.2017 13:00 Karađorđe (R) 1 : 1 Takovo
26.11.2017 13:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Arsenal
25.11.2017 13:00 Jošanica 2 : 1 Sloga (K)
26.11.2017 13:00 Orlovac 2 : 0 Trepča
25.11.2017 13:00 Goč 2 : 2 Ovčar
26.11.2017 13:00 Dragačevo 0 : 3 LFK Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Takovo 15 10 4 1 34
2 Sloga (K) 15 10 3 2 33
3 Jošanica 15 10 3 2 33
4 LFK Mladost 15 9 4 2 31
5 Trepča 15 8 2 5 26
6 Goč 15 6 7 2 25
7 Karađorđe (R) 15 6 6 3 24
8 Bane 15 6 4 5 22
9 Sloboda (Č) (-1) 15 5 3 7 17
10 Orlovac 15 3 5 7 14
11 Ovčar 15 2 7 6 13
12 Slavija 15 3 4 8 13
13 Dragačevo 15 3 4 8 13
14 Radnički (K) 15 3 3 9 12
15 Sušica 15 3 3 9 12
16 Arsenal (-1) 15 1 2 12 4

26.11.2017 13:00 Zvižd 4 : 3 Napredak
26.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) 3 : 0 Homoljac
26.11.2017 13:00 Mladi borac 3 : 2 Udarnik
25.11.2017 13:00 Sloga 33 2 : 5 Gruža
26.11.2017 13:00 Šumadija 5 : 2 Petar Dobrnjac
25.11.2017 13:00 VGSK 6 : 2 Borac (Ž)
25.11.2017 13:00 Rudar 2001 0 : 0 RSK
26.11.2017 13:00 Proleter 3 : 0 Morava (VP)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gruža 15 10 4 1 34
2 RSK 15 10 2 3 32
3 Morava (VP) 15 9 2 4 29
4 Proleter 15 8 4 3 28
5 Sloga 33 15 8 2 5 26
6 Zvižd 15 8 1 6 25
7 Napredak 15 7 1 7 22
8 Petar Dobrnjac 15 7 1 7 22
9 Udarnik 15 6 3 6 21
10 Homoljac 15 7 0 8 21
11 VGSK 15 5 4 6 19
12 Mladi radnik (R) 15 6 1 8 19
13 Mladi borac 15 5 2 8 17
14 Rudar 2001 (-1) 15 5 3 7 17
15 Šumadija 15 3 0 12 9
16 Borac (Ž) 15 1 0 14 3

26.11.2017 13:00 Timočanin 4 : 1 Rudar Alpos
25.11.2017 13:00 BSK 1 : 2 Hajduk Veljko
26.11.2017 13:00 Bukovik 3 : 0 Brodoremont
26.11.2017 13:00 Moravica 3 : 4 Kablovi
26.11.2017 11:00 Sloga 0 : 1 Svrljig
26.11.2017 13:00 Majdanpek 2 : 0 Šarbanovac
25.11.2017 13:00 Đerdap 3 : 0 Malošište
15.03.2018 13:00 Naša krila 1 : 3 Zaplanjac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Srpska liga Istok Zaplanjac 15 11 3 1 36
2 Bukovik 15 8 3 4 27
3 Hajduk Veljko 15 7 6 2 27
4 Moravica 15 7 4 4 25
5 Šarbanovac 15 7 3 5 24
6 Brodoremont 15 7 3 5 24
7 Timočanin 15 6 5 4 23
8 Svrljig 15 7 2 6 23
9 Đerdap 15 6 3 6 21
10 Naša krila 15 5 1 9 16
11 Rudar Alpos 15 5 1 9 16
12 Kablovi 15 4 4 7 16
13 Malošište 15 5 1 9 16
14 Majdanpek 15 4 3 8 15
15 BSK 15 4 2 9 14
16 Sloga 15 3 4 8 13

25.11.2017 13:00 Sloga (D) 3 : 0 Jastrebac
26.11.2017 13:00 Bošnjane 2 : 0 Napredak
25.11.2017 13:00 Morava 1918 1 : 2 OFK Lugomir
26.11.2017 13:00 Žitorađa 3 : 0 Poljoprivrednik
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 1 : 2 Kopaonik
25.11.2017 13:00 OFK Topličanin 1 : 1 OFK Kosanica
26.11.2017 13:00 Sloga (Ć) 0 : 5 SFS Borac
15.03.2018 13:00 Levač 1 : 2 Župa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 SFS Borac 15 11 2 2 35
2 Kopaonik 15 11 1 3 34
3 OFK Topličanin 15 9 6 0 33
4 OFK Lugomir 15 8 3 4 27
5 Sloga (D) (-1) 15 9 0 6 26
6 Jastrebac 15 8 1 6 25
7 OFK Kosanica 15 7 4 4 25
8 Napredak 15 7 1 7 22
9 Župa 15 6 3 6 21
10 Žitorađa 15 4 4 7 16
11 Levač 15 4 3 8 15
12 Morava 1918 15 4 2 9 14
13 Sloga (Ć) 15 3 3 9 12
14 Bošnjane 15 3 3 9 12
15 Jedinstvo 15 3 2 10 11
16 Poljoprivrednik 15 2 4 9 10

26.11.2017 13:00 Vlasina 1 : 0 Budućnost (O)
26.11.2017 13:00 Vranjska Banja 1 : 1 OFK Brzi Brod
26.11.2017 13:00 Jablanica 0 : 4 Tanasko Rajić
25.11.2017 13:00 Sloga (L) 4 : 3 Morava (VH)
26.11.2017 13:00 OFK Niš 2 : 1 Pčinja
25.11.2017 13:00 Nebeski Andjeli 2 : 1 GFK Dubočica
15.03.2018 13:00 Polet 1980 0 : 2 Balkanski
25.11.2017 13:00 Pusta Reka 1 : 0 Lužnica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Dubočica 15 12 2 1 38
2 Pčinja 15 11 2 2 35
3 Balkanski 15 10 2 3 32
4 OFK Niš 15 8 4 3 28
5 Vranjska Banja 15 6 6 3 24
6 Tanasko Rajić 15 7 3 5 24
7 Budućnost (O) 15 6 5 4 23
8 Pusta Reka 15 7 2 6 23
9 OFK Brzi Brod 15 6 3 6 21
10 Nebeski Andjeli 15 6 2 7 20
11 Morava (VH) 15 5 1 9 16
12 Vlasina 15 3 5 7 14
13 Sloga (L) 15 2 5 8 11
14 Polet 1980 (-1) 15 3 3 9 11
15 Lužnica 15 2 2 11 8
16 Jablanica 15 2 1 12 7

26.11.2017 13:00 Mladost (O) 0 : 1 OFK Vršac
25.11.2017 13:00 Radnički (S) 0 : 2 Polet
25.11.2017 13:00 Radnički (K) 2 : 4 Kikinda 1909
25.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 0 Begej
25.11.2017 13:00 Kozara 2 : 2 Sloboda (NK)
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (BK) 4 : 3 Jedinstvo (NB)
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 3 : 0 Proleter
26.11.2017 13:00 ŽAK 3 : 4 Sloga
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kikinda 1909 15 10 3 2 33
2 OFK Vršac 15 10 3 2 33
3 Kozara 15 8 4 3 28
4 Sloboda (NK) 15 8 3 4 27
5 Vojvodina 1928 15 7 3 5 24
6 Jedinstvo (BK) 15 7 2 6 23
7 Budućnost 15 7 2 6 23
8 Mladost (O) 15 6 4 5 22
9 Sloga 15 6 1 8 19
10 Begej 15 5 3 7 18
11 ŽAK 15 5 2 8 17
12 Jedinstvo (NB) 15 5 2 8 17
13 Proleter (-1) 15 5 3 7 17
14 Radnički (K) 15 4 3 8 15
15 Radnički (S) 15 3 5 7 14
16 Polet 15 2 1 12 7

26.11.2017 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bačka (P)
26.11.2017 13:00 Tavankut 2 : 2 Potisje
25.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Polet (K)
26.11.2017 13:00 Tisa 5 : 0 Budućnost (G)
26.11.2017 13:00 Preporod 4 : 0 Mladost Apa
26.11.2017 13:00 Mladost (BP) 5 : 0 Zadrugar
25.11.2017 13:00 Sloga (Č) 3 : 0 Mladost (T)
25.11.2017 13:00 Srbobran 4 : 2 BSK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (BP) 15 11 2 2 35
2 Srbobran 15 10 4 1 34
3 Tisa 15 9 5 1 32
4 Radnički (S) 15 8 3 4 27
5 Potisje 15 7 5 3 26
6 BSK 15 7 1 7 22
7 Sloga (Č) 15 5 5 5 20
8 Polet (K) 15 5 4 6 19
9 Mladost (T) 15 5 4 6 19
10 Budućnost (G) 15 5 3 7 18
11 Tavankut 15 5 2 8 17
12 Zadrugar 15 4 4 7 16
13 Preporod 15 4 3 8 15
14 Bačka (P) 15 4 0 11 12
15 Tekstilac 15 3 3 9 12
16 Mladost Apa 15 2 4 9 10

25.11.2017 13:00 Sloga (E) 0 : 1 Hajduk (D)
26.11.2017 13:00 Borac (NS) 2 : 0 Index
26.11.2017 13:00 Sremac 0 : 3 Borac (Š)
25.11.2017 13:00 Sloga (T) 1 : 0 LSK Laćarak
26.11.2017 13:00 Kupinovo 1 : 0 Jugović
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Hajduk (Č)
26.11.2017 13:00 Hajduk (B) 2 : 1 Podunavac
26.11.2017 10:00 Kabel 2 : 0 OFK Slavija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo (SP) 15 10 5 0 35
2 Sloga (E) 15 11 2 2 35
3 Borac (Š) 15 9 5 1 32
4 Hajduk (D) 15 8 3 4 27
5 Sloga (T) 15 8 3 4 27
6 Kabel 15 7 5 3 26
7 Hajduk (Č) 15 7 3 5 24
8 Borac (NS) 15 7 2 6 23
9 Podunavac 15 5 3 7 18
10 Jugović 15 4 3 8 15
11 Index 15 3 5 7 14
12 LSK Laćarak 15 4 2 9 14
13 Hajduk (B) 15 4 1 10 13
14 Sremac 15 3 3 9 12
15 OFK Slavija 15 3 2 10 11
16 Kupinovo 15 2 3 10 9

12.02.2018 21:00 Chelsea 3 : 0 WBA
10.02.2018 16:00 Everton 3 : 1 Crystal Palace
11.02.2018 13:00 Huddersfield 4 : 1 Bournemouth
10.02.2018 18:30 Manchester City 5 : 1 Leicester
11.02.2018 15:15 Newcastle 1 : 0 Manchester Utd
11.02.2018 17:30 Southampton 0 : 2 Liverpool
10.02.2018 16:00 Stoke 1 : 1 Brighton
10.02.2018 16:00 Swansea 1 : 0 Burnley
10.02.2018 13:30 Tottenham 1 : 0 Arsenal
10.02.2018 16:00 West Ham 2 : 0 Watford
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester City 26 22 3 1 69
2 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester Utd 26 17 5 4 56
3 Učešće u evropskim takmičenjima Liverpool 27 15 9 3 54
4 Učešće u evropskim takmičenjima Chelsea 26 16 5 5 53
5 Učešće u evropskim takmičenjima Tottenham 26 14 7 5 49
6 Arsenal 27 13 6 8 45
7 Leicester 26 9 8 9 35
8 Burnley 26 9 8 9 35
9 Everton 26 8 7 11 31
10 West Ham 27 7 9 11 30
11 Watford 26 8 5 13 29
12 Bournemouth 26 7 7 12 28
13 Newcastle 26 7 6 13 27
14 Brighton 26 6 9 11 27
15 Crystal Palace 27 6 9 12 27
16 Swansea 27 7 6 14 27
17 Huddersfield 27 7 6 14 27
18 Prelazak u niži rang Southampton 26 5 10 11 25
19 Prelazak u niži rang Stoke 26 6 6 14 24
20 Prelazak u niži rang WBA 26 3 11 12 20

17.02.2018 20:00 Amiens SC 0 : 0 Toulouse
17.02.2018 20:00 Angers 0 : 1 Saint-Étienne
17.02.2018 20:00 Caen 2 : 2 Rennes
18.02.2018 17:00 Lille 2 : 2 Lyon
18.02.2018 21:00 Marseille 1 : 0 Bordeaux
16.02.2018 20:45 Monaco 4 : 0 Dijon
17.02.2018 20:00 Montpellier 1 : 1 Guingamp
18.02.2018 15:00 Nice 1 : 1 Nantes
17.02.2018 17:00 PSG 5 : 2 Strasbourg
17.02.2018 20:00 Troyes 1 : 0 Metz
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima PSG 26 22 2 2 68
2 Učešće u evropskim takmičenjima Monaco 26 17 5 4 56
3 Učešće u evropskim takmičenjima Marseille 26 16 7 3 55
4 Učešće u evropskim takmičenjima Lyon 26 14 7 5 49
5 Nantes 26 11 6 9 39
6 Montpellier 26 9 11 6 38
7 Rennes 26 10 5 11 35
8 Bordeaux 26 10 5 11 35
9 Nice 26 10 5 11 35
10 Guingamp 26 9 7 10 34
11 Saint-Étienne 26 9 6 11 33
12 Caen 26 9 5 12 32
13 Dijon 25 9 4 12 31
14 Lille 26 8 6 12 30
15 Strasbourg 26 8 6 12 30
16 Troyes 25 8 3 14 27
17 Toulouse 26 7 6 13 27
18 Play Out Angers 26 5 10 11 25
19 Prelazak u niži rang Amiens SC 26 6 5 15 23
20 Prelazak u niži rang Metz 26 5 3 18 18

17.02.2018 15:30 Köln 1 : 1 Hannover 96
16.02.2018 20:30 Hertha BSC 0 : 2 Mainz 05
17.02.2018 15:30 Freiburg 1 : 0 Werder
18.02.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 0 : 1 Borussia Dortmund
17.02.2018 18:30 Schalke 04 2 : 1 Hoffenheim
19.02.2018 20:30 Eintracht : RB Leipzig
18.02.2018 15:30 Augsburg 0 : 1 Stuttgart
17.02.2018 15:30 Hamburger SV 1 : 2 Bayer Leverkusen
17.02.2018 15:30 Wolfsburg 1 : 2 Bayern
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Bayern 23 19 2 2 59
2 Učešće u evropskim takmičenjima Borussia Dortmund 23 11 7 5 40
3 Učešće u evropskim takmičenjima Bayer Leverkusen 23 10 8 5 38
4 Učešće u evropskim takmičenjima RB Leipzig 22 11 5 6 38
5 Učešće u evropskim takmičenjima Schalke 04 23 10 7 6 37
6 Učešće u evropskim takmičenjima Eintracht 22 10 6 6 36
7 Hannover 96 23 8 8 7 32
8 Augsburg 23 8 7 8 31
9 Hoffenheim 23 8 7 8 31
10 Borussia Mönchengladbach 23 9 4 10 31
11 Hertha BSC 23 7 9 7 30
12 Freiburg 23 6 10 7 28
13 Stuttgart 23 8 3 12 27
14 Wolfsburg 23 4 12 7 24
15 Werder 23 5 8 10 23
16 Play Out Mainz 05 23 6 5 12 23
17 Prelazak u niži rang Hamburger SV 23 4 5 14 17
18 Prelazak u niži rang Köln 23 3 5 15 14

17.02.2018 18:00 Chievo 2 : 1 Cagliari
18.02.2018 15:00 Benevento 3 : 2 Crotone
18.02.2018 18:00 Atalanta 1 : 1 Fiorentina
19.02.2018 20:45 Lazio : Verona
17.02.2018 20:45 Genoa 2 : 0 Internazionale
18.02.2018 12:30 Torino 0 : 1 Juventus
17.02.2018 15:00 Udinese 0 : 2 Roma
18.02.2018 20:45 Milan 1 : 0 Sampdoria
18.02.2018 15:00 Bologna 2 : 1 Sassuolo
18.02.2018 15:00 Napoli 1 : 0 SPAL
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Napoli 25 21 3 1 66
2 Učešće u evropskim takmičenjima Juventus 25 21 2 2 65
3 Učešće u evropskim takmičenjima Roma 25 15 5 5 50
4 Učešće u evropskim takmičenjima Internazionale 25 13 9 3 48
5 Učešće u evropskim takmičenjima Lazio 24 14 4 6 46
6 Učešće u evropskim takmičenjima Sampdoria 25 12 5 8 41
7 Milan 25 12 5 8 41
8 Atalanta 25 10 8 7 38
9 Torino 25 8 12 5 36
10 Udinese 25 10 3 12 33
11 Fiorentina 25 8 8 9 32
12 Genoa 25 8 6 11 30
13 Bologna 25 9 3 13 30
14 Cagliari 25 7 4 14 25
15 Chievo 25 6 7 12 25
16 Sassuolo 25 6 5 14 23
17 Crotone 25 5 6 14 21
18 Prelazak u niži rang SPAL 25 3 8 14 17
19 Prelazak u niži rang Verona 24 4 4 16 16
20 Prelazak u niži rang Benevento 25 3 1 21 10

16.12.2017 18:30 Eibar 2 : 1 Valencia
17.12.2017 16:15 Celta Vigo 0 : 1 Villarreal
16.12.2017 16:15 Athletic Club 0 : 0 Real Sociedad
15.12.2017 21:00 Sevilla 0 : 0 Levante
18.12.2017 21:00 Málaga 0 : 2 Real Betis
16.12.2017 20:45 Atlético Madrid 1 : 0 Alavés
17.12.2017 20:45 Barcelona 4 : 0 La Coruña
17.12.2017 18:30 Las Palmas 2 : 2 Espanyol
17.12.2017 12:00 Girona 1 : 0 Getafe
21.02.2018 18:45 Leganés : Real Madrid
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Barcelona 16 13 3 0 42
2 Učešće u evropskim takmičenjima Atlético Madrid 16 10 6 0 36
3 Učešće u evropskim takmičenjima Valencia 16 10 4 2 34
4 Učešće u evropskim takmičenjima Real Madrid 15 9 4 2 31
5 Učešće u evropskim takmičenjima Sevilla 16 9 2 5 29
6 Učešće u evropskim takmičenjima Villarreal 16 7 3 6 24
7 Girona 16 6 5 5 23
8 Real Betis 16 6 3 7 21
9 Eibar 16 6 3 7 21
10 Getafe 16 5 5 6 20
11 Real Sociedad 16 5 5 6 20
12 Leganés 15 6 2 7 20
13 Celta Vigo 16 5 3 8 18
14 Athletic Club 16 4 6 6 18
15 Levante 16 3 8 5 17
16 Espanyol 16 4 5 7 17
17 La Coruña 16 4 3 9 15
18 Prelazak u niži rang Alavés 16 4 0 12 12
19 Prelazak u niži rang Málaga 16 3 2 11 11
20 Prelazak u niži rang Las Palmas 16 3 2 11 11

Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu