XS
SM
MD
LG



22.09.2018 16:00 Napredak : Dinamo
21.09.2018 18:00 Čukarički : Spartak ŽK
22.09.2018 19:00 Vojvodina : Voždovac
22.09.2018 19:00 Radnik : Radnički (N)
23.09.2018 19:00 Partizan : Crvena zvezda
22.09.2018 19:00 Mladost : Proleter
22.09.2018 16:00 Zemun : OFK Bačka
22.09.2018 19:00 Rad : Mačva
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 7 7 0 0 21
2 Partizan 8 6 1 1 19
3 Radnički (N) 8 5 2 1 17
4 Čukarički 8 4 3 1 15
5 Mladost 8 4 3 1 15
6 Napredak 7 2 4 1 10
7 Rad 8 3 1 4 10
8 Mačva 8 3 1 4 10
9 Vojvodina 8 2 3 3 9
10 Proleter 8 2 2 4 8
11 Zemun 8 2 2 4 8
12 Voždovac 8 2 2 4 8
13 OFK Bačka 8 2 2 4 8
14 Spartak ŽK 8 2 1 5 7
15 Radnik 8 2 1 5 7
16 Dinamo 8 1 0 7 3

21.09.2018 16:00 Inđija 3 : 1 Bečej 1918
23.09.2018 16:00 Trajal : TSC
22.09.2018 14:00 Teleoptik : OFK Žarkovo
22.09.2018 16:00 Sloboda : Metalac
22.09.2018 18:30 Borac : Javor Matis
21.09.2018 16:00 Radnički 1923 0 : 2 Zlatibor
22.09.2018 16:00 Novi Pazar : Sinđelić
22.09.2018 16:00 Bežanija : Budućnost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Inđija 8 7 1 0 22
2 Zlatibor 8 6 1 1 19
3 Sinđelić 7 4 3 0 15
4 Javor Matis 7 4 2 1 14
5 Bežanija 7 4 1 2 13
6 Radnički 1923 8 3 1 4 10
7 Budućnost 7 2 3 2 9
8 TSC 7 2 3 2 9
9 OFK Žarkovo 7 2 2 3 8
10 Metalac 7 1 5 1 8
11 Teleoptik 7 1 3 3 6
12 Borac 7 1 3 3 6
13 Bečej 1918 8 2 0 6 6
14 Trajal 7 1 2 4 5
15 Novi Pazar 7 0 4 3 4
16 Sloboda 7 0 2 5 2

23.09.2018 19:30 Čelik : Tuzla City
22.09.2018 16:30 Krupa : Sarajevo
23.09.2018 19:30 Široki Brijeg : Zvijezda 09
22.09.2018 16:30 Radnik : Zrinjski
23.09.2018 16:30 Mladost : Željezničar
22.09.2018 19:00 Sloboda : GOŠK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Željezničar 9 6 2 1 20
2 Sarajevo 9 5 3 1 18
3 Zrinjski 9 5 1 3 16
4 Široki Brijeg 9 3 5 1 14
5 Sloboda 9 4 2 3 14
6 Radnik 9 3 4 2 13
7 Čelik 9 3 3 3 12
8 Krupa 9 2 5 2 11
9 Mladost 9 2 3 4 9
10 Tuzla City 9 2 1 6 7
11 GOŠK 9 1 3 5 6
12 Zvijezda 09 9 0 4 5 4

22.09.2018 16:00 Rudar Prijedor : Željezničar Sport Team
22.09.2018 16:00 Alfa : Podrinje
22.09.2018 16:00 Slavija : Tekstilac
23.09.2018 16:00 Sloboda : Borac
22.09.2018 16:00 Sloga : Kozara
22.09.2018 16:00 Drina : Sutjeska
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 6 5 1 0 16
2 Borac 5 4 1 0 13
3 Slavija 6 4 0 2 12
4 Kozara 6 3 1 2 10
5 Željezničar Sport Team 6 2 2 2 8
6 Sutjeska 6 2 1 3 7
7 Sloboda 6 2 1 3 7
8 Tekstilac 6 1 3 2 6
9 Alfa 5 1 2 2 5
10 Rudar Prijedor 6 1 2 3 5
11 Podrinje 6 1 2 3 5
12 Drina 6 0 2 4 2

23.09.2018 15:30 Provo : Tutin
23.09.2018 11:00 Polet (LJ) : Proleter Mihajlovac
23.09.2018 15:30 Drina : Jošanica
22.09.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Loznica
22.09.2018 15:30 Sloga (PŽ) : FAP
22.09.2018 15:30 Sloga 33 : Mokra Gora
22.09.2018 15:30 Šumadija (A) : Smederevo 1924
22.09.2018 15:30 Mladi radnik 1926 : Jedinstvo (Ub)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šumadija (A) 5 3 2 0 11
2 Smederevo 1924 (-1) 5 3 2 0 10
3 Tutin 5 3 1 1 10
4 Mokra Gora 5 2 3 0 9
5 Jošanica 5 2 2 1 8
6 Mladi radnik 1926 5 2 2 1 8
7 Sloga (PŽ) 5 2 2 1 8
8 FAP 5 2 1 2 7
9 Jedinstvo (Ub) 5 2 0 3 6
10 Sloga 33 5 2 0 3 6
11 Loznica 5 1 2 2 5
12 Budućnost Krušik 2014 5 1 2 2 5
13 Drina 5 0 4 1 4
14 Proleter Mihajlovac 5 1 1 3 4
15 Provo 5 1 1 3 4
16 Polet (LJ) 5 0 1 4 1

22.09.2018 16:00 Radnički (ZR) : Cement
22.09.2018 16:00 OFK Vršac : Železničar
22.09.2018 16:00 Srbobran : Kabel
22.09.2018 16:00 Mladost : Omladinac
22.09.2018 16:00 ČSK Pivara : Borac
22.09.2018 16:00 Dinamo 1945 : Dunav
22.09.2018 16:00 Radnički (NP) : Crvena zvezda
22.09.2018 16:00 Radnički (SM) : Bačka 1901
22.09.2018 16:00 Bratstvo 1946 : Hajduk 1912
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Hajduk 1912 6 5 1 0 16
2 Dinamo 1945 6 4 1 1 13
3 Bratstvo 1946 6 4 1 1 13
4 Omladinac 6 4 1 1 13
5 Kabel 6 3 2 1 11
6 Železničar 6 3 2 1 11
7 Dunav 6 3 1 2 10
8 Radnički (ZR) 6 2 4 0 10
9 OFK Vršac 6 3 0 3 9
10 Mladost 6 3 0 3 9
11 Crvena zvezda 6 2 1 3 7
12 Bačka 1901 6 2 1 3 7
13 Cement 6 1 2 3 5
14 Radnički (SM) 6 1 2 3 5
15 Srbobran 6 1 2 3 5
16 ČSK Pivara 6 1 1 4 4
17 Borac 6 0 1 5 1
18 Radnički (NP) 6 0 1 5 1

23.09.2018 15:30 Radnički (P) : SFS Borac
23.09.2018 15:30 Budućnost : Moravac Orion
22.09.2018 15:30 Jedinstvo (P) : Dunav
23.09.2018 15:30 Pukovac : Temnić 1924
22.09.2018 15:30 GFK Dubočica : Jagodina Tabane
23.09.2018 15:30 Zaplanjac : Rtanj
23.09.2018 11:00 Car Konstantin : Trstenik PPT
22.09.2018 15:30 Radnički (S) : OFK Sinđelić
22.09.2018 15:30 Jedinstvo (B) : Radan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 6 5 1 0 16
2 Zaplanjac 6 4 2 0 14
3 Moravac Orion 6 3 2 1 11
4 Jagodina Tabane 6 3 2 1 11
5 Trstenik PPT 6 2 4 0 10
6 Car Konstantin 6 3 1 2 10
7 Budućnost 6 3 1 2 10
8 Radnički (P) 6 2 3 1 9
9 Jedinstvo (B) 6 3 0 3 9
10 OFK Sinđelić 6 2 1 3 7
11 Rtanj 6 2 1 3 7
12 Radnički (S) 6 2 1 3 7
13 SFS Borac 6 2 1 3 7
14 Dunav 6 2 0 4 6
15 Jedinstvo (P) 6 1 1 4 4
16 Radan 6 1 1 4 4
17 GFK Dubočica 6 1 1 4 4
18 Pukovac 6 1 1 4 4

22.09.2018 15:30 Radnički (NB) : GSP Polet Dorćol
22.09.2018 15:30 Lokomotiva : Zvezdara
23.09.2018 11:00 Prva Iskra : Crvena Zvezda
23.09.2018 15:30 Stepojevac Vaga : Brodarac
22.09.2018 10:00 BASK : Kolubara
22.09.2018 15:30 OFK Beograd : BSK Borča
23.09.2018 15:30 Jedinstvo : Radnički (O)
22.09.2018 15:30 IMT : Grafičar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 IMT 5 5 0 0 15
2 Grafičar 5 4 1 0 13
3 Kolubara 5 4 1 0 13
4 Zvezdara 5 3 0 2 9
5 Radnički (O) 5 2 2 1 8
6 Brodarac 5 2 2 1 8
7 Radnički (NB) 5 2 2 1 8
8 BSK Borča 5 2 1 2 7
9 OFK Beograd 5 2 1 2 7
10 Crvena Zvezda 5 2 1 2 7
11 Lokomotiva 5 1 1 3 4
12 Prva Iskra 5 1 1 3 4
13 Stepojevac Vaga 5 0 3 2 3
14 Jedinstvo 5 1 0 4 3
15 GSP Polet Dorćol 5 0 2 3 2
16 BASK 5 0 0 5 0

22.09.2018 Radnički 1923 : Sloga
22.09.2018 Napredak : Crvena zvezda
22.09.2018 Spartak : Vojvodina
22.09.2018 Požarevac : Mašinac Trejs PZP
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 3 3 0 0 9
2 Mašinac Trejs PZP 3 3 0 0 9
3 Crvena zvezda 3 2 0 1 6
4 Spartak 3 1 0 2 3
5 Požarevac 3 1 0 2 3
6 Radnički 1923 4 1 0 3 3
7 Vojvodina 3 0 0 3 0

23.09.2018 13:00 Kanjiža : Karađorđe
23.09.2018 14:00 Zemun : Radnički 2012
23.09.2018 16:00 Polet : Lavice Dubočica
21.09.2018 16:30 Rad : Mačva
23.09.2018 15:30 Kolibri : Kolubara
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kanjiža 2 2 0 0 6
2 Rad 2 2 0 0 6
3 Mačva 2 1 1 0 4
4 Zemun 2 1 1 0 4
5 Radnički 2012 2 1 0 1 3
6 Polet 2 1 0 1 3
7 Karađorđe 2 1 0 1 3
8 Kolibri 2 0 0 2 0
9 Kolubara 2 0 0 2 0
10 Lavice Dubočica 2 0 0 2 0

22.09.2018 11:00 Voždovac : Jedinstvo
22.09.2018 09:00 Internacional : BASK
23.09.2018 13:30 Rad : Vojvodina
23.09.2018 14:00 Spartak ŽK : OFK Beograd
22.09.2018 11:00 Partizan : Dinamo (P)
22.09.2018 11:00 Trajal : Radnički (N)
22.09.2018 16:00 Crvena Zvezda : Čukarički
22.09.2018 11:00 Inđija : Brodarac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Čukarički 7 6 1 0 19
2 Vojvodina 7 6 0 1 18
3 Partizan 7 5 0 2 15
4 Crvena Zvezda 6 4 1 1 13
5 Spartak ŽK 7 4 0 3 12
6 Brodarac 6 3 1 2 10
7 Voždovac 7 3 1 3 10
8 Internacional 7 2 3 2 9
9 Rad 7 2 3 2 9
10 Radnički (N) 7 2 1 4 7
11 Inđija 7 2 1 4 7
12 BASK 7 2 1 4 7
13 OFK Beograd 7 1 3 3 6
14 Dinamo (P) 7 1 3 3 6
15 Jedinstvo 7 0 3 4 3
16 Trajal 7 1 0 6 3

22.09.2018 14:00 Voždovac : Kiker
23.09.2018 13:00 Zemun : Apolon 4
23.09.2018 11:30 Rad : Vojvodina
23.09.2018 12:00 Spartak ŽK : OFK Beograd
23.09.2018 09:00 Partizan : Teleoptik
23.09.2018 15:00 Radnički (Z) : Real Niš
23.09.2018 10:00 Crvena Zvezda : Čukarički
22.09.2018 11:00 Sloboda : Brodarac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan 7 6 1 0 19
2 Brodarac 7 5 1 1 16
3 Čukarički 7 4 3 0 15
4 Crvena Zvezda 7 5 0 2 15
5 Teleoptik 7 4 1 2 13
6 Zemun 7 3 1 3 10
7 Kiker 7 3 1 3 10
8 Apolon 4 7 3 1 3 10
9 Voždovac 7 3 0 4 9
10 Real Niš 7 2 2 3 8
11 Spartak ŽK 7 2 2 3 8
12 Vojvodina 7 2 1 4 7
13 OFK Beograd 7 2 1 4 7
14 Rad 7 1 2 4 5
15 Sloboda 7 1 1 5 4
16 Radnički (Z) 7 0 2 5 2

22.09.2018 13:30 Fulham : Watford
22.09.2018 16:00 Burnley : AFC Bournemouth
22.09.2018 16:00 Cardiff City : Manchester City
22.09.2018 16:00 Crystal Palace : Newcastle United
22.09.2018 16:00 Leicester : Huddersfield Town
22.09.2018 16:00 Liverpool : Southampton
22.09.2018 16:00 Manchester United : Wolverhampton
22.09.2018 18:30 Brighton : Tottenham Hotspur
23.09.2018 14:30 West Ham United : Chelsea
23.09.2018 17:00 Arsenal : Everton
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Chelsea 5 5 0 0 15
2 Plasman u evropska takmičenja Liverpool 5 5 0 0 15
3 Plasman u evropska takmičenja Manchester City 5 4 1 0 13
4 Plasman u evropska takmičenja Watford 5 4 0 1 12
5 Plasman u evropska takmičenja AFC Bournemouth 5 3 1 1 10
6 Tottenham Hotspur 5 3 0 2 9
7 Arsenal 5 3 0 2 9
8 Manchester United 5 3 0 2 9
9 Wolverhampton 5 2 2 1 8
10 Everton 5 1 3 1 6
11 Leicester 5 2 0 3 6
12 Crystal Palace 5 2 0 3 6
13 Southampton 5 1 2 2 5
14 Brighton 5 1 2 2 5
15 Fulham 5 1 1 3 4
16 West Ham United 5 1 0 4 3
17 Cardiff City 5 0 2 3 2
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Huddersfield Town 5 0 2 3 2
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Newcastle United 5 0 1 4 1
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Burnley 5 0 1 4 1

21.09.2018 21:00 Huesca : Real Sociedad
22.09.2018 13:00 Rayo Vallecano : Deportivo Alavés
22.09.2018 16:15 Celta de Vigo : Real Valladolid
22.09.2018 16:15 Eibar : Leganés
22.09.2018 18:30 Getafe : Atlético Madrid
22.09.2018 20:45 Real Madrid : Espanyol
23.09.2018 12:00 Levante : Sevilla
23.09.2018 16:15 Villarreal : Valencia
23.09.2018 20:00 Real Betis : Athletic Club
23.09.2018 20:45 Barcelona : Girona
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 4 4 0 0 12
2 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 4 3 1 0 10
3 Plasman u evropska takmičenja Celta de Vigo 4 2 1 1 7
4 Plasman u evropska takmičenja Espanyol 4 2 1 1 7
5 Plasman u evropska takmičenja Getafe 4 2 1 1 7
6 Plasman u evropska takmičenja Girona 4 2 1 1 7
7 Deportivo Alavés 4 2 1 1 7
8 Athletic Club 3 1 2 0 5
9 Atlético Madrid 4 1 2 1 5
10 Real Betis 4 1 2 1 5
11 Levante 4 1 1 2 4
12 Sevilla 4 1 1 2 4
13 Real Sociedad 4 1 1 2 4
14 Villarreal 4 1 1 2 4
15 Eibar 4 1 1 2 4
16 Huesca 4 1 1 2 4
17 Valencia 4 0 3 1 3
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Rayo Vallecano 3 1 0 2 3
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Real Valladolid 4 0 2 2 2
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Leganés 4 0 1 3 1

21.09.2018 20:30 Stuttgart : Fortuna
22.09.2018 15:30 Hoffenheim : Borussia Dortmund
22.09.2018 15:30 Hertha BSC : Borussia Mönchengladbach
22.09.2018 15:30 Augsburg : Werder
22.09.2018 15:30 Wolfsburg : Freiburg
22.09.2018 15:30 Nürnberg : Hannover 96
22.09.2018 18:30 Schalke 04 : Bayern
23.09.2018 15:30 Bayer Leverkusen : Mainz 05
23.09.2018 18:00 Eintracht : RB Leipzig
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Bayern 3 3 0 0 9
2 Plasman u evropska takmičenja Borussia Dortmund 3 2 1 0 7
3 Plasman u evropska takmičenja Wolfsburg 3 2 1 0 7
4 Plasman u evropska takmičenja Borussia Mönchengladbach 3 2 1 0 7
5 Plasman u evropska takmičenja Hertha BSC 3 2 1 0 7
6 Plasman u evropska takmičenja Mainz 05 3 2 1 0 7
7 Werder 3 1 2 0 5
8 Augsburg 3 1 1 1 4
9 Fortuna 3 1 1 1 4
10 RB Leipzig 3 1 1 1 4
11 Hoffenheim 3 1 0 2 3
12 Eintracht 3 1 0 2 3
13 Hannover 96 3 0 2 1 2
14 Nürnberg 3 0 2 1 2
15 Freiburg 3 0 1 2 1
16 Play Out Stuttgart 3 0 1 2 1
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Schalke 04 3 0 0 3 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Bayer Leverkusen 3 0 0 3 0

23.09.2018 15:00 Bologna : Roma
23.09.2018 15:00 Chievo : Udinese
22.09.2018 18:00 Fiorentina : SPAL
23.09.2018 20:30 Frosinone : Juventus
23.09.2018 15:00 Lazio : Genoa
23.09.2018 18:00 Milan : Atalanta
22.09.2018 15:00 Parma : Cagliari
22.09.2018 20:30 Sampdoria : Internazionale
21.09.2018 20:30 Sassuolo : Empoli
23.09.2018 12:30 Torino : Napoli
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Juventus 4 4 0 0 12
2 Plasman u evropska takmičenja SPAL 4 3 0 1 9
3 Plasman u evropska takmičenja Napoli 4 3 0 1 9
4 Plasman u evropska takmičenja Sampdoria 4 2 1 1 7
5 Plasman u evropska takmičenja Fiorentina 4 2 1 1 7
6 Plasman u evropska takmičenja Sassuolo 4 2 1 1 7
7 Genoa 3 2 0 1 6
8 Lazio 4 2 0 2 6
9 Roma 4 1 2 1 5
10 Udinese 4 1 2 1 5
11 Torino 4 1 2 1 5
12 Cagliari 4 1 2 1 5
13 Atalanta 4 1 1 2 4
14 Internazionale 4 1 1 2 4
15 Milan 3 1 1 1 4
16 Empoli 4 1 1 2 4
17 Parma 4 1 1 2 4
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Chievo 4 0 2 2 2
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Bologna 4 0 1 3 1
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Frosinone 4 0 1 3 1

22.09.2018 20:00 Angers : Toulouse
23.09.2018 17:00 Guingamp : Bordeaux
22.09.2018 17:00 Lille : Nantes
21.09.2018 20:45 Monaco : Nîmes
22.09.2018 20:00 Montpellier : Nice
22.09.2018 20:00 Reims : Dijon
23.09.2018 15:00 Rennes : PSG
22.09.2018 20:00 Saint-Étienne : Caen
22.09.2018 20:00 Strasbourg : Amiens SC
23.09.2018 21:00 Olympique Lyonnais : Olympique Marseille
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 5 5 0 0 15
2 Plasman u evropska takmičenja Olympique Marseille 5 3 1 1 10
3 Plasman u evropska takmičenja Lille 5 3 1 1 10
4 Plasman u evropska takmičenja Toulouse 5 3 1 1 10
5 Dijon 5 3 0 2 9
6 Montpellier 5 2 2 1 8
7 Olympique Lyonnais 5 2 1 2 7
8 Nîmes 5 2 1 2 7
9 Rennes 5 2 1 2 7
10 Reims 5 2 1 2 7
11 Nice 5 2 1 2 7
12 Angers 5 2 0 3 6
13 Caen 5 1 3 1 6
14 Saint-Étienne 5 1 3 1 6
15 Monaco 5 1 2 2 5
16 Strasbourg 5 1 2 2 5
17 Nantes 5 1 2 2 5
18 Play Out Amiens SC 5 1 1 3 4
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Bordeaux 5 1 1 3 4
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 5 0 0 5 0

Kaluđerica protiv Podunavca hvata zalet za napad na titulu!!! Više nema priče! Više nema spremanja! Više nema taktiziranja! Sve je već rečeno, spremniji smo nego ikad, idemo u juriš! JURIŠ NA TITULU!!!