FK ORLJANE JESENJI PRVAK U NISAVSKOJ OKRUZNOJ LIGI

Стрелци:
Стефан Станковић
Стојан Јанковић
Душан Милошевић

По инзванредном времену за фудбал виђена је лепа утакмица са доста шанси,били смо бољи ривал током целе утакмице и заслужено победили,до првог гола се није чекало дуго у 15 мин са око 30 метара Стефан Станковић испаљује пројектил који завршава у голу пар минута касније Стојан Јанковић повећава предност.Тако се и отишло на одмор,у другом полувремену гости су тражили своју шансу из контранапада и смањили резултат на 2-1, најмлађи играч на терену је добио своју шансу и феноменално искористио повратну лопту Јанковића-Милошевић закуцава у мрежу и повећава предност.Гости у пар наврата запретли и стигли до инзвандредног гола који се не виђа сваког дана.

ЧЕСТИТКЕ ГОСТИМА НА КОРЕКНОСТИ И ПУНО СРЕЋЕ У НАСТАВКУ ПРВЕНСТВА!

А СВИМ ОРЉАНЧАНИМА ЖЕЛИМ ПУНО УСПЕХА У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ И ДА БУДУ УЗ КЛУБ КАО ДО САДА ЈЕР ОВО ШТО СМО ПОСТЛИГЛИ ПОСТИЛГЛИ СМО ЗАЈЕДНО И ОВО ЈЕ ЗАЈЕДНИЧКИ УСПЕХ!