NenadKostic je postavio novu vest
Sportova ubedljiva pobeda ,Žunićeva majstorica!
U 20.kolu 2.Medjuopstinske lige Sombor,ekipa Sporta na domacem terenu ,docekala je ekipu somborskog Metalca!Pocetkom prvog poluvremena ,gosti su igrali cvrsto,stisnuli su igru i drzali loptu prvih 15.minuta.U 15.minuti dolazi do kontre Bezdanaca ,koju sjajno realizuje mladi Žunić Predrag.Nakon samo 8 minuta ,u 23.minuti bezdanci povisuju na 2:0,golom Kostica! Na poluvreme se ide sa 2:0 za domacine ,i osmeh na njihovom licu! Gosti u drugom poluvremenu opet stiskaju igru,ali uz dobru pas igru Čudić i Žunić izbacuju odbranu  Metalca ,i na asistenciju Žunića ,gol za Bezdance postize Čudic.3:0 za Bezdance ,tu se vec Metalac mogao pomiriti da nece ici kuci sa bodovima.Medjutim postizu ubrzo gol za 3:1.Onda opet na scenu stupa Žunić,koji izvanrednom asistencijom pronalazi Kerestesa ,koji postize gol za 4:1! Tacku na i ,i konacan rezultat za postavlja Žunić u 85. minuti za ubedljivu pobedu Bezdanaca! Izvanrednom igrom Sporta ,dosli su do nova 3 boda, majstoricom Žunića koji je učestvovao u 4 gola,i izvanrednom timskom igrom,Sport nije jos porazen kuci!Sledece kolo ekipa Sporta ,gostuje Partizanu iz Kupusine ,koji je vec obezbedio svoju prvu poziicju!