XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Radnički (P) - Trstenik PPT 0:0
2 25.08.2018 16:30 Trstenik PPT - Budućnost 1:0
3 01.09.2018 16:30 Jedinstvo (P) - Trstenik PPT 1:1
4 08.09.2018 16:00 Trstenik PPT - Pukovac 4:0
5 15.09.2018 16:00 GFK Dubočica - Trstenik PPT 3:3
6 19.09.2018 16:00 Trstenik PPT - Zaplanjac 0:0
7 23.09.2018 11:00 Car Konstantin - Trstenik PPT 1:0
8 29.09.2018 15:30 Trstenik PPT - Radnički (S) 4:1
9 06.10.2018 15:00 Jedinstvo (B) - Trstenik PPT 2:0
10 13.10.2018 15:00 Trstenik PPT - Radan 2:0
11 24.10.2018 15:00 OFK Sinđelić - Trstenik PPT 3:1
12 21.10.2018 11:00 SFS Borac - Trstenik PPT 2:1
13 27.10.2018 14:00 Trstenik PPT - Rtanj 3:2
14 03.11.2018 13:30 Jagodina Tabane - Trstenik PPT 1:1
15 10.11.2018 13:30 Trstenik PPT - Temnić 1924 0:0
16 18.11.2018 13:00 Dunav - Trstenik PPT 5:0
17 24.11.2018 13:00 Trstenik PPT - Moravac Orion 1:0
18 09.03.2019 15:00 Trstenik PPT - Radnički (P) 0:1
19 17.03.2019 15:00 Budućnost - Trstenik PPT 4:0
20 23.03.2019 16:00 Trstenik PPT - Jedinstvo (P) 0:1
21 31.03.2019 16:00 Pukovac - Trstenik PPT 2:2
22 06.04.2019 16:00 Trstenik PPT - GFK Dubočica 0:3
23 10.04.2019 16:00 Zaplanjac - Trstenik PPT 3:0
24 13.04.2019 16:00 Trstenik PPT - Car Konstantin 0:3
25 20.04.2019 16:30 Radnički (S) - Trstenik PPT
26 27.04.2019 16:30 Trstenik PPT - Jedinstvo (B)
27 05.05.2019 16:30 Radan - Trstenik PPT
28 08.05.2019 16:30 Trstenik PPT - OFK Sinđelić
29 11.05.2019 16:30 Trstenik PPT - SFS Borac
30 18.05.2019 17:00 Rtanj - Trstenik PPT
31 25.05.2019 17:00 Trstenik PPT - Jagodina Tabane
32 29.05.2019 17:30 Temnić 1924 - Trstenik PPT
33 02.06.2019 17:30 Trstenik PPT - Dunav
34 09.06.2019 17:30 Moravac Orion - Trstenik PPT
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički (P) 24 19 3 2 60
2 Temnić 1924 24 19 3 2 60
3 Car Konstantin 24 13 5 6 44
4 Budućnost (-1) 24 13 3 8 41
5 Moravac Orion 24 12 4 8 40
6 Jagodina Tabane 24 11 7 6 40
7 OFK Sinđelić 24 11 5 8 38
8 Zaplanjac 24 9 8 7 35
9 Jedinstvo (B) 24 11 2 11 35
10 SFS Borac 24 10 4 10 34
11 Dunav 24 9 3 12 30
12 GFK Dubočica 24 9 2 13 29
13 Radnički (S) 24 6 6 12 24
14 Trstenik PPT (-3) 24 6 7 11 22
15 Radan 24 6 4 14 22
16 Rtanj 24 6 3 15 21
17 Jedinstvo (P) 24 5 3 16 18
18 Pukovac 24 3 4 17 13
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku