XS
SM
MD
LG

02.07.2018 16:05 sportdc.net 6

SVIJET JE LOPTA ŠARENA (17): Niko ne navija za FS Srbije, već svi za Srbiju, a sada gotovo svi i za Rusiju

Piše: Tomo MARIĆ Fudbal je nadrealan kao i sam život: da li “gospodin slučaj”, ili nešto sasvim drugo, tek minule nedjelje trojica golmana: Igor Akinfejev, Kasper Šmajhel i Danijel Subašić odali su počast svom velikom prethodniku Lavu Jašinu koji je zaštitni znak, čak simbol, Mondijala u Rusiji, Akinfejev i Subašić idu dalje, sreća se nije nasmiješila Šmajhelu! Na Mondijalu više nema Ronalda,...

02.07.2018 23:25 Miloš Jovanović 1648

Seniorke i seniori završili na osmom mestu u Taragoni na Mediteranskim Igrama

Ženska reprezentacija Srbije završila je na osmom mestu takmičenje na Mediteranskim Igrama u Taragoni. Tim koji je sa klupe predvodio selektor Ljubomir Obradović nije imao sreće u još jednoj završnici, pa su tako devojke poražene od Portugalije 30:31 (15:16) posle produžetaka (regularni deo 27:27). Foto: RSS.RS Najefikasnija u srpskom sastavu, u kome je stručni štab dao šansu...

02.07.2018 22:38 sportdc.net 19

Belgija - Japan 3:2 (video)

    Selekcije Belgije i Japana igraju u Rostovu. Evo sastava: BELGIJA - JAPAN  Sudija: Dijediu. Stadion: Rostov Arena Belgija (3-4-3): Kurtoa - Aldervejreld, Kompani, Vertongen - Menije, De Brujne, Vitsel, Karasko - Azar, Lukaku, Mertens Japan (4-2-3-1): Kavašima - Sakai, Šoji, Jošida, Nagatomo - Hasebe, Šibasaki - Haraguči, Kagava, Inui - Osako

02.07.2018 22:17 sportdc.net 1176

Srbija prokockala pobedu protiv Nemaca

Košarkaši Srbije upisali su drugi poraz u kvalifikacijama za Mundobasket. ''Orlovi'' su izgubili u Novom Sadu od Njemačke, rezultatom 88-81. U prvoj četvrtini igralo se u serijama. Srbija je jako dobro otvorila suster. Poveli su Orlovi sa 7-0 i Micić je imao trojku za plus deset ali je promašio. Nijemci su uhvatili ritam i prišli su na -2. Srbija ponovo pravi seriju i nakon sjajne akcije...

02.07.2018 20:50 OFK Beograd 1503

Nino Došen-Majkić na sastanku sa predsednikom UEFE u Nionu

Potpredsednik skupstine, advokat i bivši igrač OFK Beograda, Nino Došen-Majkić, na poziv predsednika UEFA-e, advokata Aleksandra Čeferina, bio je njegov gost 26.06.2018. u Nionu, sedištu evropske kuće fudbala. Uz strogi protokol, kakav takav sastanak zahteva, glavna tema je bio naš klub, gde je predsednik UEFA-e bio upoznat sa dešavinjama u našem klubu, poslednjim događajima koji su prethodili...

02.07.2018 19:50 sportdc.net 285

Belgija - Japan 0:0

    Selekcije Belgije i Japana igraju u Rostovu. Evo sastava: BELGIJA - JAPAN  Sudija: Dijediu. Stadion: Rostov Arena Belgija (3-4-3): Kurtoa - Aldervejreld, Kompani, Vertongen - Menije, De Brujne, Vitsel, Karasko - Azar, Lukaku, Mertens Japan (4-2-3-1): Kavašima - Sakai, Šoji, Jošida, Nagatomo - Hasebe, Šibasaki - Haraguči, Kagava, Inui - Osako

02.07.2018 18:40 Administrator 369

Kovačević novo pojačanje Voždovca!

Bojan Kovačević je novi član FK Voždovac. Bojan je rođen 28.04.1996-e godine u Novom Sadu i igra na poziciji levog beka. Bojan je prethodno igrao u FK Inđija, a i pored odličnih defanzivnih karakteristika, dobro se snalazi i u napadu, te je ove sezone kao jedan od najstandardanijih članova Inđije često učestvovao i u asistencijama, a postigao je i dva gola: “Zadovoljstvo mi je što sam postao...

02.07.2018 18:16 sportdc.net 16

Vučić otkrio za Sputnjik - navijaću za Rusiju

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pasionirani je ljubitelj fudbala i trudi se da isprati najvažnije mundijalske duele. Ekskluzivno za Sputnjik otkrio nam je za koga će navijati na predstojećoj fudbalskoj bici između domaćina Rusije i našeg suseda Hrvatske u četvrtfinalu Svetskog prvenstva: „Smatram da Hrvatska ima jedan od najboljih timova na Svetskom prvenstvu, a razume se da ću navijati za...

02.07.2018 18:16 sportdc.net 339

Vučić otkrio za Sputnjik - navijaću za Rusiju

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pasionirani je ljubitelj fudbala i trudi se da isprati najvažnije mundijalske duele. Ekskluzivno za Sputnjik otkrio nam je za koga će navijati na predstojećoj fudbalskoj bici između domaćina Rusije i našeg suseda Hrvatske u četvrtfinalu Svetskog prvenstva: „Smatram da Hrvatska ima jedan od najboljih timova na Svetskom prvenstvu, a razume se da ću navijati za...

02.07.2018 17:58 fkindjija.com 723

Zeleno-beli odradili prvi trening

Inđijski fudbalski prvoligaš je startovao danas sa pripremama za novu sezonu. Prvi radni dan je odrađen na pomoćnom terenu ovog kluba. Prošla sezona je za Fudbalski klub Inđiju bila uspešna. Taj sportski rezultat je sada iza kluba i on je u arhivima bogate istorije. Klub kreće u nove izazove, a o njima već na startu priča šef struke Srđan Blagojević. FK Inđija, tim, foto: Foto Met...