U Alibunaru ekipa Budućnosti savladala Crepaju!

U osmom kolu DRLS za muškarce, ekipe Budućnosti i Crepaje odigrale su veoma zanimljivu utakmicu u kojoj je postignuto čak 76 golova. Pobeda je pripala domaćoj ekipi Budućnosti, 39:37.

Obe ekipe ušle su u utakmicu veoma motivisano, tako da se veći deo prvog poluvremena igralo gol za gol. Poslednjih deset minuta prvog dela utakmice, domaća ekipa je preuzela inicijativu, nametnula svoju igru i na pauzu otišla sa pet golova prednosti.
Rukometaši Crepaje se nisu predavali, zaigrali su odlučnije u drugom poluvremenu, ali to nije bilo dovoljno da nadoknade minus pet sa poluvremena, dođu do izjednačenja i preokrenu.

Najistaknutiji igrač ekipe Budućnosti bio je Branimir Lekić, koji se 11 puta upisao u listu strelaca, dok je gol manje postigao igrač iz protivničkog tabora Nemanja Mladenović.

Somborelektro 39 : 35 Pančevo
Naftagas 24 : 23 PIK Prigrevica
Budućnost 39 : 37 Crepaja
Metalac 40 : 31 Dalmatinac
Radnički 33 : 23 Senta
Slavija 30 : 35 Potisje Pleteks