PLS: Inđija - Sloboda 3:0

Utakmica je otvorena sa prvom prilikom za gol već u prvom minutu.

Tačnije igrala se četrdeseta sekunda kada je Smiljanić bio u prilici za postizanje gola, ali je lopta izblokirana i bio je to samo korner. Taj korner je izveo Bosančić, tačno na nogu Stoiljovića, koji je onako iz prve zahvata i šutira kraj gola. Strasti se praktično nisu ni smirile, a nova prilika za domaćina. Bio je to drugi minut igre kada je Bosančić bio u prilici, ali se na petercu spetljao i šansa je otišla u nepovrat. Nov šut ka golu Koča je viđen u 11.minutu. Sada se Vraštanović odlučio na šut sa distance, ali je lopta otišla ka golmanu koji je šalje u korner.

1: 0 je bilo u 19. minutu. Sjajno je Bjeličić kroz odbranu gosta uputio loptu ka Smiljaniću, ovaj utrčava pravovremeno u prostor i u maniru najboljeg strelca je bocnuo loptu i prevario golmana za vođstvo domaćina.

Do 36' tajac, bar što se prilika tiče. Tada je Smiljanić kao na tacni uposlio Bosančića, ovaj šutira iz povoljne pozicije u dobro postavljenog golmana Koča. I poslednji detalj možda vredan pažnje je bio u 45'. Loptu u prostor dobija Vraštanović, koji je duboko u kaznenom prostoru gosta, na njega sa leđa startuje igrač Slobode. Ruka je na leđima Vraštanovića, koji pada, ali sudija samo odmahuje rukom.

Drugo poluvreme počinje sa sjajnom dubinskom loptom Janjića, koji je opet bio "pauk" u domaćem timu. Lopta leti oko 30 metara u dubinu odbrane gosta, Lukić je prihvata ulazi u kazneni prostor, ali je u otsudnom trenutku odlično izblokiran i time sprečen u postizanju gola. I konačno prva lopta ka domaćem golu je viđena u 53'. Rajković se najbolje snašao na vrhu kaznenog prostora domaćina i iz okreta šutira kraj golmana Prekovića, ali i njegovog gola.

2: 0 je bilo u 59'. Centaršut je bio sa desne strane terena, lopta pada na mesto gde se izvode penali, tu se golman i štoper Slobode sudaraju, lopta odlazi kod Bosančića, a ovaj poklon pretvara u gol.

Smiljanić je opet bio u centru pažnje, a igrao se 65'. Bosančić je poslao vrlo dobru loptu po travi, a spoljnim delom kopačke Smiljanić šutira iz prva kraj gola. Dva minuta kasnije i drugi šut gosta ka golu Inđije. Ovog puta šutirao je Bempah sa oko 20 metara od gola Prekovića. Lopta ide ka mreži domaćina, a Ciger glavom menja smer putanje lopte i umalo to nije bio autogol stamenog štopera Inđije. Mladi Banjac je ušao u igru u 70' zamenivši agilnog Vraštanovića. Ovaj mladi igrač je u 75' dugo vukao loptu. Kada je staigao na oko 25.metara od gola gostra, odlučio se na šut, a lopta odlazi kraj stative Koča. Četiri minuta kasnije i treći pokušaj Užičana da ugroze Prekovića. Jezdimirović se odlučio da šutira sa oko 18 metara od gola Inđije, ali direktno u Prekovića iako je imao i bolja rešenja u tom trenutku. Dva minuta kasnije i nova prilika za goste. Ovog puta je Rajković bio u prilici da loptu smesti u mrežu domaćina, ali je njegov šut suviše blag i Bjeličić istu izbija u korner. Lepu priliku za gol ima Inđija u 84'. Bio je to slobodan udarac koji je izveo Banjac. U nastavku akcije, lopta stiže do Smiljanića koji šutira, a lopta pogađa nekog od gostujućih igrača i od svega samo korner. Posle kornera Bađi Badara biva oboren u kaznenom prostoru gosta, a sudija samo pušta akciju da se nastavi. Praktično u nastavku te akcije Inđija je izborila korner. Lopta ide ka Badari, ovaj je opet oboren kao tridesetak sekundi ranije, ali ovog puta na belu tačku pokazuje sudija meča, Borko Mijajlović.

Sa bele tačke je bio siguran Badara nad kojim je i načinjen prekršaj, 3: 0.

U tom 87' je praktičnmo i sve bilo rešeno na ovoj utakmici.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 400. Sudija: Borko Mijajlović - Jagodina, pomoćnici: Stefan Vojnić - Boljevac i Miloš Milićević - Aleksandrovac. Četvrti sudija: Nemanja Gajdobranski - Novi Sad. Delegat: Novak Kostrešić - Novi Sad. Strelci: Smiljanić 19', Bosančić 59', Badara 87' (penal). Žuti kartoni: Koč 39', Filipović 84', Obrenović 84'.

Inđija: Preković, Smiljanić, Vraštanović (Banjac 70'), Ciger, Bjeličić, Bosančić (K) (Zerafa 83'), Lukić (Bađi 77'), Ilić, Stoiljković, Janjić, Rogač.

Trener: Srđan Blagojević.

Sloboda. Koč, Bempah, Ilić (Miketić 64'), Marušić (Lazović 46'), Mihajlović (Lazović 46'), Jezdimirović, Ristić (K), Gavrić, Filipović, Rajković. Trener: Predrag Marić.