Ćupričani odbranili bodove na domaćem terenu protiv Vlasotinca!

U sportsko – rekreativnom centru “Ada” u Ćupriji, odigrano je četvrto kolo gde su se sastale ekipe Radničkog i Vlasotinca. Utakmica je bila takoreći rezultatska “klackalica”, vođstvo se smenjivalo takoreći iz minuta u minut. Utakmicu su otvorili gosti iz Vlasotinca uspešnim realizacijama kapitena Dragoljuba Seizovića koji je bio precizan 6 puta (3 iz igre). Radnički se probudio pa je vratio rezultat u 10. minutu preko sjajnog pivotmena Milana Đukića koji je bio precizan takođe 6 puta. u 22. minutu domaća ekipa odlazi na +2 da bi nakon 7 minuta rezultat ponovo bio izjednačen. Trener domaće ekipe Miroslav Stanisavljević vodio je svoju ekipu do pobede na vrlo emotivan način, bilo je tu svega, pohvale a i poneka negativna rekacija. Rezultat na poluvremenu bio je 12:12.

U drugom poluvremenu domaća ekipa izlazi željnija pobede, nisu spuštali tempo ni u jednom trenutku, pokušavali su na sve načine, razigravali su se bekovi Nemanja Dimitrijević i Aleksa Milojević – kapiten ekipe. Krenulo je domaćim igračima, može se reći, opet su imali +2 ali zaslugom golmana gostujuće ekipe Vlasotinca rezultat je ponovo došao na nerešeno. Poslednja 10 minuta bila su i te kako dinamična. Pobedila je strpljivija i odlučnija ekipa, utakmica je mogla da se reši već u 58. minutu ali ruka je zadrhtala mladom Marku Nikoliću i ponovo se pojavila neizvesnost. Domaćin se odbranio i preko kapitena osigurao pobedu koja je i te kako važna jer sledeće kolo Ćuprija gostuje Jagodini gde se očekuje “Pomoravski derbi”.