SLS: Spartak – Vojvodina 0:1

Održan je minut ćutanja u znak počasti prema bivšem fudbaleru Vojvodine Luki Maleševu, koji je preminuo ove nedelje. Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 500 gledalaca, među kojima su i oko 150 navijača Vojvodine. 15. minut: Denković je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola. 26. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara iskosa izveo je Arsić, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke. 29. minut: Denković je došao do lopte na oko 25 metara iskosa od gola Vojvodine, ušao u šesnaesterac i šutirao u bliži donji ugao gola Vojvodine, ali je Rockov uhvatio loptu. 34. minut: Čečarić se lepim driblingom izborio za poziciju za udarac i šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je Rockov ponovo uhvatio loptu. 36. minut: Glavčić je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Rockov uspeo da izbije loptu u korner. 37. minut: Posle kornera za Spartak, lopta je pala u šesnaesterac Vojvodine, gde je Šimura uputio udarac u padu sa oko sedam-osam metara iskosa, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke. 39. minut: Glavčić je šutirao sa oko 35 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola. 44. minut: Slobodan udarac za Spartak sa oko 30 metara iskosa izveo je Čečarić, ali je lopta otišla visoko iznad gola. 45. minut: Milojević je u šesnaestercu Spartaka odlično proigrao Vinsenta, koji je šutirao sa oko sedam-osam metara iskosa, ali je Ostojić sjajno odbranio. Prvo poluvreme je završeno.

U timu Spartaka, izvršena je prva izmena: izašao je Andrija Vukčević, a ušao Nemanja Obradović. 46. minut: Posle slobodnog udarca koji je izveo Arsić, Graovac je uputio udarac glavom, ali je Ostojić uspeo da odbrani. 56. minut: Čečarić je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola. 57. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Ognjen Đuričin, a ušao Damjan Gojkov. 59. minut: Zbog prekršaja nad Glavčićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Daniel Graovac. 64. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Arsić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Ostojić uspeo da odbrani. 69. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Nikola Srećković, a ušao Aleksandar Mesarović. 71. minut: Zbog prigovora sudiji na to što fudbaleru Spartaka nije pokazao žuti karton nakon faula nad njim, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Lazar Arsić. 79. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Spartaka: izašao je Milan Marčić, a ušao Branimir Jočić. 86. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1! Korner za Vošu izveo je Arsić, a lopta je pala tačno na nogu Gojkovu, koji ju je sa metar udaljenosti prosledio u mrežu. 92. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Nemanja Milojević, a ušao Ranko Veselinović.

Spartak: Ostojić – Šimura, Kerkez, Tekijaški, Milošević – Glavčić, Denković, Vukčević, Čečarić – Marčić, Ćalasan.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Graovac, Saničanin, Huhumis – Đurić, Milojević – Đuričin, Arsić, Srećković – Vinsent.