Sloga uzela meru Trsteničanima

Trsteničani su u Kraljevu odigrali generalnu probu pred start srpskoligaškog „Istoka“, ali su doživeli fijasko. Malo toga je funkcionisalo u sastavu Trsteničana, dok je Sloga odigrala sasvim dobar meč i probudila optimizam kod svojih navijača. „Beli“ su do vodećeg gola imali tri vrlo zrele prilike, ali su Živanović, Stolić i Filipović bili neprecizni. Na drugoj strani, gosti su imali dva dobra izleta pred gol Spasojevića, ali nije bilo igrača koji bi ubacio loptu sa pet metara u gol rivala. U 30. minutu odlična akcija Sloge, Filipović je na malom prostoru mnogo uradio, ostavio loptu Milojeviću koji je levom nogom iz srca šesnaesterca matirao Kostića. Kada se čekao poslednji zvižduk arbitra Popovića u prvom poluvrmenu, Trstenik je imao korner, usledila je brza kontra Sloge, Gušani je pretrčao više od pola igrališta i matirao vratara gostiju.

U nastavku bolji početak Trstenika, Vukojičić je imao zicer i za malo bio neprecizan, ali su domaći uzvratili preko Milojevića. Povratnik na Gradski stadion je vrhunski izveo slobodan udarac sa 25 metara, niko se na terenu nije ni pomerio za konačnih 3-0 za Slogu.

SLOGA (KV) – TRSTENIK PPT 3 – 0 (2 – 0)

Gradski stadion Gledalaca: 50 Sudija: Filip Popović (Kraljevo) Strelci: Milojević u 30 i 67. minutu i Gušani u 45. minutu

SLOGA: Spasojević, Gvozdenović, Pavlović, Čolić, Kolaković, Gušani, Filipović, Živanović, Milojević, Milošević, Stolić Igrali su još: Kosanović, Grahovac, Kastratović, Pantović, Marković, Krstić, Smačović i Vukićević

TRSTENIK PPT: Kostić, Srejić, Milošević, Minaković, Lazarević, Vukosavljević, Unić, Majdevac, Vukojičić, Jovanović, Smiljković Igrali su još: Đorđević, Perčević, Grujić, Krstić, Mutavdžić, Ignjatović, Bučukarević, Grković, Bojanić

Apolon 2018 1 : 2 Gruža
Šumadija 1903 2 : 3 Šumadija (T)
Sloga 2 : 0 Karađorđe
Sušica 5 : 1 Bane 1931
Vodojaža 0 : 0 Novi Pazar 1928
Polet 3 : 0 Goč