XS
SM
MD
LG

Prva liga Srbije: Delegiranje sudija i službenih lica 24. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 24. kola Prve lige Srbije:

TSC - Teleoptik

Petak, 27.04.2018 16:30 - B. Topola
Delegat - Sp. radnik:
 ELEZOVIĆ Radomir
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja

Jagodina - Radnički (P)

Petak, 27.04.2018 16:30 - Jagodina
Delegat - Sp. radnik:
 SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš

Budućnost - Dinamo

Petak, 27.04.2018 16:30 - Dobanovci
Delegat - Sp. radnik:
 GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija

Metalac - Bežanija

Petak, 27.04.2018 18:00 - Gornji Milanovac
Delegat - Sp. radnik:
 LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko

Sinđelić - Temnić 1924

Subota, 28.04.2018 16:30 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
 RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan

Radnički 1923 - Inđija

Subota, 28.04.2018 16:30 - Kragujevac
Delegat - Sp. radnik:
 MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MITROVIĆ Aleksa
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo

ČSK-Pivara - Proleter

Subota, 28.04.2018 16:30 - Čelarevo
Delegat - Sp. radnik:
 GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: KARADžIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola

Novi Pazar - Sloboda

Subota, 28.04.2018 17:30 - Novi Pazar
Delegat - Sp. radnik:
 MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle


30 .kolo Prva liga Srbije
TSC 7 : 0 Temnić 1924
Sloboda 0 : 3 Radnički (P)
Inđija 1 : 1 Proleter
Teleoptik 0 : 0 Bežanija
Radnički 1923 0 : 3 Dinamo
Novi Pazar 2 : 2 Budućnost
Sinđelić 2 : 1 Metalac
Jagodina 3 : 2 ČSK Pivara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Proleter 30 20 5 5 65
2 Dinamo 30 20 3 7 63
3 Metalac 30 17 6 7 57
4 TSC 30 15 9 6 54
5 Inđija 30 12 9 9 45
6 Sinđelić 30 13 6 11 45
7 Bežanija 30 11 11 8 44
8 Teleoptik 30 10 10 10 40
9 Novi Pazar 30 9 13 8 40
10 Budućnost 30 9 11 10 38
11 Radnički 1923 30 10 6 14 36
12 Sloboda 30 9 7 14 34
13 Radnički (P) 30 8 7 15 31
14 Temnić 1924 30 6 8 16 26
15 ČSK Pivara 30 4 10 16 22
16 Jagodina (-6) 30 3 7 20 10