Goleada i remi Čukaričkog u Ivanjici

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su 3:3 protiv Javora iz Ivanjice u okviru 28. kola Super lige Srbije. Čukarički je gubio na gostovanju sa 3:1, ali si izabranici Nenada Lalatovića uspeli da izjednače rezultat i sačuvaju ga do kraja. Sačuvaju, s obzirom na to da je Čuka nedugo posle izjednačujućeg gola ostala sa igračem manje. Crveni karton je dobio Ognjen Mudrinski u 81. minutu, samo osam minuta pošto je ušao u igru i samo tri pre nego što je pogodio mrežu Javora za 3:3.

Domaći tim je poveo golom Karišika u 16. minutu, da bi Marko Docić u 24. izjednačio na 1:1. Javor je do poluvremena posigao još jedan gol preko Mrkaića,d a bi isti igrač na početku drugog dela povisio na 3:1.

Lalatović je u 55. minutu izvršio dvostruku izmenu i umesto Stojanovića i Ovusua na teren su ušli Fofana i Belaković. Samo sedam minuta kasnije rezultat na semaforu se promenio. Karišik je postigao autogol i Čuka je smanjila na 3:2. U pomenutom 73. minutu Lalatović je na teren ubacio i Mudrinskog. Gorostasni napadač našeg tima je zamenio Docića i u 78. minutu je postavio konačan rezultat.

Čukarički je ostao na 4. mestu Super lige sa 47 bodova i u narednom kolu 31. marta dočekuje Spartak iz Subotice.

FK JAVOR - FK ČUKARIČKI 3:3
(Karišik 16, Mrkaić 43, 47 - Docić 24, Karišik 62 ag, Mudrinski 78)

Javor: Đogatović, Ristovski, Karišik, Mil. Maričić, Đerić (Crnomarković 76), Marković (Cvetković 54), Mir. Maričić (Dolmagić 46), Kornelius, Mrkaić, Amanović, Panić
Čukarički: Kirovski, Stevanović, Puškarić, Đurić, Bogosavac, Docić, (Mudrinski 73) Drinčić, Stojanović (Fofana 55), Zorić, Ovusu (Belaković 55), Bojić.