Minimalna ali zaslužena pobeda trsteničana

Na stadionu kraj Morave pred oko 200 gledalaca fudbaleri Trstenika PPT savladali su Timok iz Zaječara minimalnim rezultatom 2:1 poluvreme 1:0 za domaće. Kapiten Nenad Vasić bio je junak ove sportske priče, sa dva pogodka u 28. i 88. minutu rešio je ovaj zanimljiv susret u korist trsteničana. Igrač gostiju Ristić šutirao je na gol Miodragovića, lopta je zakačila jednog od igrača domaćih i završila u mreži.

Utakmicu je sudio Bratislav Jović iz Niša. On je podelio zbog prigovora ili prekršaja žute kartone trsteničanima Apostoloviću i Panteliću i zaječarcima Ćiriću i Janoviću. Isključenja su zbog međusobnog koškanja na terenu zaradili domaći igrač Radivojević i gostujući igrač Bogdanović. Domaći su bili tokom prvog poluvremena bolji tim a gosti su se branili.

U nastavku susreta obostrano dobra igra sa šansama bez realizacije.Postignuti pogodci bili su regularni uz dobro i korektno suđenje. Posle 6 odigranih utakmica trsteničani su na 7. mestu sa 10 osvojenih bodova, iduće kolo gostuju u Paraćinu kod ekipe Jedinstva i nadaju se povoljnom rezultatu.