Slatina pobedom do prvog mesta na tabeli

Fudbaleri Slatine, u 6.kolu Okružne lige Bor pred domaćim navijačima izvojevali su pobedu nad timom „Čubra“ iz istoimenog mesta nadomak Negotina 3:1 (3:0). Slatinjani nakon odigranog šestog kola nalaze se na liderskoj poziciji na tabeli.

Detalj sa utakmice Slatina-Čubra / photo: D.Popaz

Fudbaleri Slatine izvojevali su pobedu nad gostujućim timom Čubre već u prvom poluvremenu. Naime „žuti“ su nakon prvog dela igre imali rezultatsku ubedljivu prednost 3:0. Kada su svi očekivali da će gosti u drugom poluvremenu pokleknuti, a domaćin dodati „gas“ to se nije desilo. Gosti su se „probudili“ nakon postignutog pogotka sredinom drugog poluvremena i pogođene prečke sa oko 30 metara. Slatina je do kraja utakmice nizala prilike, ali rezultat je osta 3:1 dovoljan za nova tri prvenstvena boda i prvo mesto na ligaškoj tabeli.

Brestovac 3 : 0 Branik
Krivelj 2 : 3 Polom
Poreč 1 : 0 Ključ
Nemetali 3 : 1 BSK
Slatina 3 : 1 Čubra
Deli Jovan 5 : 0 Rudna Glava
Zlot 3 : 0 Blizna