SLS: Napredak – Voždovac 1:1

Prvih deset minuta pripadaju Zmajevima. Igrači Voždovca su odmah prebacili igru na polovinu domaćih, a i vezali dva kornera na samom početku. U 14.minutu Voždovac je imao odličnu priliku, ali je Petrovićev udarac zaustavio golman domaćih. Otvorila se utakmica, te na drugoj strani prete i Kruševljani, ali otklanjaju Gajić i Ješić opasnost ispred svog gola. U 20.minutu Vulić je prosao levoj strani, uputio udarac ka golu Voždovca, ali Popović je siguran. U 30.minutu zapretio je i reprezentativac Srećković, ali je šutirao pored gola. Ipak domaćin dolazi do prednosti u 33.minutu. Strelac je Ibrahim Ndijae posle gužve u kaznenom prostoru Zmajeva. Lopta je nakon šuta pogodila defanzivca Napretka i odbila se u mrežu Voždovca.

Domaćin bolje otvara drugi deo i već posle 15 minuta stvara par prilika, ali odbrana Voždovca je sigurna. U 75.minutu Šarac je imao odličnu priliku za domaće, ali je šutirao preko gola. Ulaskom Stuparevića, Zmajevi odmah stvaraju i šansu. Kadetski reprezentativac iz redova Voždovca je ostro šutirao, ali lopta odlazi pored gola. Minut kasnije je opasan i Ješić, ali promene rezultata nema. U 86.minutu odlična prilika za Ješića nakon asistencije Putinčanina. Odlično se ofanzivni vezista ubacio iza odbrane domaćih, izborio za šut, ali lopta nije otišla ka mreži. Napao je Voždovac do kraja domaće i posle sjajne akcije koju je započeo Marković, te nastavio Srećković, zatim i Filipović. Lopta ponovo dolazi do Markovića koji sjajnim udarcem postiže lep pogodak za izjednačenje. U poslednjem minutu pokušao je i Stuparević još jednim udarcem, ali rezultat je ostao 1:1.

NAPREDAK  – VOŽDOVAC 1:1

Strelac: NDIAJE Ibrahim u 33. minutu za Napredak, Marković Ivan u 89. minutu za Voždovac

Glavni sudija: GLODjOVIĆ Vlado
Prvi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Četvrti sudija: ŠIROKI Zoran