Omoljčani novom pobedom čuvaju vrh tabele

Fudbaleri Mladosti od samog starta nametnuli su tempo i imali incijativu protiv gostiju iz Uljme koji su došli da se brane i u tome su uspevali do 15 minute kada je Kosta Binđa postigao prvi pogodak. Do odlaska na odmor Živković je povećao vođstvo domaćih posle lepakcije cele navale. U drugom poluvremenu igrači Mladosti imali su više loptu u posedu i stvorili nekoliko prilika pred golom Atanaskova, a jedino se upisao u listu strelaca mladi Minić u 67 minuti za novu ubedljivu pobedu domaćina. Na ovom meču lider na tabeli pružio je šancu petorici bonus igrača koji su ponikli u redovima Mladosti.

FK Mladost - Omoljica

Predsednik kluba Zoran Petrov i direktor Dragan Lukić - Mance posle nove pobede svojih pulena veruju da će i u poslednjem jesenjem meču sa Jugoslavijom u Jabuci uspeti da zabeleže dovbar rezultat i da će sačuvati lidersku poziciju i zimu provesti na prvom mestu.

Prvenstvena utakmica Prve JBPF lige 14. kolo: Mladost (O) - Partizan (U) 3:0 (2:0)

Omoljica. Stadion: Mladosti. Gledalaca: 150. Sudija: Miloš Janković (Banatski Brestovac). Strelci: Binđa u 15, Živković u 33, Minić u 67 minuti.

Mladost: Crveni, Jovanović, M.Savanović, Petrović, Marković, Binđa (Panović), Božić, Lukić. Ivanišević, Đurić, Živković (Minić), Krunić (Mihajlović).

Partizan (U): Atanaskov, Pobra, Jevtić, V.Popov, Cvetković, I.Popov, Mladenović, Banu, Živojnov, Ranić, Kusićki.

Dobitna kombinacija predsednik Zoran Petrov i direktor Dragan Lukić - Mance.