Sloga savladala "klonfere"

Posle serije od tri vezana poraza košarkaši Sloge su stigli do zlata vredne pobede. Slabo su domaći otvorili meč što je omogućilo Smiljaniću i Marojeviću da lako poentiraju i donesu svom timu prednost na kraju prve četvrtine 14-22. U nastavku agresivnijom odbranom i boljim napadom Đorđević, Todorović i Radonjić su istopili prednost gostiju i Slogi doneli vođstvo koje „beli“ nisu ispuštali do kraja utakmice. Na dva minuta ore kraja Sloga je imala 10 poena prednosti, ali je ipak serija izgubljenih lopti i promašenih slobodnih bacanja omogućila gostima priključak, čak i napad za izjednačenje na 18 sekundi pre kraja. Ipak, greška Malidžana i sigurni poeni Vulića stavili su tačku na treću ovosezonsku pobedu Sloge.

SLOGA – OKK BEOGRAD 88 – 82 (14-22, 27-16, 24-15, 23-29)

Hala sportova Gledalaca: 500 Sudije: Glišić, Čukalović (Beograd) i Matić (Kragujevac)

SLOGA: Vilić 14, Jokić 8, Trtić, Stefanović, Vuksanović, Đorđević 14, Simeunović, Vuletić 10, Todorović 19, Radonjić 13, Stamenić, Tadić 10.

OKK BEOGRAD: Avramović 4, Smiljanić 23, M. Dimitrijević, Malidžan 9, P. Dimitrijević, Đorđević 2, Kužeta 4, Zarić 3, Stanković 4, Radetić 2, Selaković 2, Marojević 29 (11-11).

Jagodina 90 : 84 Vršac Swisslion
Spartak 67 : 78 Tamiš
Smederevo 1953 64 : 68 Napredak Rubin
Sloga 88 : 82 OKK Beograd
Vojvodina Srbijagas 67 : 66 Konstantin
FMP 79 : 74 Borac