Katastrofa Levčana u Varvarinu

Iako nekompletni ne igranjem nekoliko ključnih igrača fudbaleri Temnića prosto su pregazili goste iz Rekovca i napunili do vrha mrežu Levćana u igri u kojoj su iz Varvarina lako mogli i da odu sa dvocifrenim porazom, da su strelci domaćih bili malo efikasniji. Varvarinci su poveli već u 8 minutu po desnoj strani prodro je danas odlični Radosavljević uputio  centarsut na levi rub šesnaesterca gostiju Sibinović je spustio loptu glavom Slobodanu Markoviću koji je topovski sa ruba šesnaesterca raspalio po lopti u sam donji desni ugao golmana gostiju za vođstvo od 1:0.

Het trik  Sibinovića i Miloša Mihajlovića

Svakako da je najinteresantniji detalj utakmice da su dva igrača Temnića na istoj utakmici postigli po tri gola .To je učinio prvi strelac lige Stefan Sibinović u  32. 70. i 89.minutu,a potom je trener domaćih Goran Marković pružio šansu u drugom delu ljubimcu domaće publike Milošu Mihajloviću  a ovaj takođe postigao tri gola . Ipak ostaće upamćen gol vodećeg strelca lige Stefana Sibinovića u 89. minutu kada je po levoj strani vukao loptu nekih 40 setak metara a onda topovski poslao loptu u raklje manirom najboljih evro strelaca.

Stefan Sibinović: Golove posvećujem Nenadu Stojkoviću- Neši.

Opet je Stefan Sibinović tresao nemilosrdno mrežu protivnika a golove koje je špostigao posvetio je po njegovim rečima svom odličnom prijatelju i saigraču tragično poginulom igraču Sloge iz Ćićevca Nenadu Stojkoviću koji je prekjuče tragično izgubio život. Inače pre utakmice minutom čutanja odata je pošta Nenadu Stojkoviću koji je jedan period proveo i u Varvarinu kao igrač Temnića.

TEMNIĆ- LEVAĆ 7:0 ( 2:0)

Strelci 1: 0 Slobodan .Z.Marković u 8,2.0 Sibinović u 32,3.0 Miloš Mihajlović u 48,4:0 Miloš Mihajlović u 60,5. 0 Sibinović u 70,6:0 Miloš Mihajlović u 80,7:0 Sibinović u 89 minutu..Stadion Temnića u Varvarinu,gledalaca 300.Sudija Vlada Đokić (Paraćin) 7,5. Opomenuti igrači:Tomić( Levač)

TEMNIĆ: Slobodan.R.Marković -,Stojković 7,Slobodan .Z.Marković 7,5,Simonović 7(Bogdanović 7),Pešić 7, Žerjav 7,5,Radosavljević 7,5,Milojević 7( Rajković 7),Acković 7( Miloš Mihajlović 8),Aksentijević 7,Sibinović 8,5

LEVAČ: Krstić 5,5,Radosavljević 5,5,Savić 5,5,Milojević 6,Tomić 6,Jakovljević 5,5(Đurđević-),Tihomir Simić 5,5,Dusan Simić 6,Čarović 6,Pavlović 5,5,Radovanović 5,5.

Igrač utakmice: Stefan Sibinović (Temnić)

Stefan Sibinović: "Golove posvećujem mom drugu Neši Stojkoviću